Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Egyszerűen nem látom a helyes utat.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, a legjobb barátom közel 6 éve.Szeretem őt, megis mondtam ezt neki.A válasza egyértelmű volt, csak barátként gondolo rám, de tudom, hogy ez nem így van.Más amit mond és más amit tesz.A tettenk mutatják meg igazán kik is vagyunk, szerintem.És pont ezért egyre erősebb az az érzésem,hogy kölcsönösek az érzéseink.Probálom objektíven szemlélni azt ami köztünk zajlik, nehogy abba a hibába essek, hogy csk beképzelem.

De egyre erőteljesebb jelzéseket kapok az irányából.Megcsókol majd azt mondja nem lett volna szabad.Szilvesztert együtt töltöttük, csak ketten.Végül az ölében kötöttem ki és éreztem h kicsit sem vagyok közömbös számára.Akkor is csak azt hajtogatta, h nem nem szabad, nem lehet,nem.Majd magához szorított.Nem tudom mitől fél.De azt tudom, hogy bármi is legyen az,falat emel közénk.Hogyan segíthetnék rajta? Mit tehetnék még?Kérlek segítsetek!


2011. jan. 2. 16:58
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Ez egy elég rossz helyzet.:\

nekem is volt ilyen,jártam egy régi nagyon jó barátommal és szerettük egymást,de nem tudtunk úgy egymásra nézni..érted..

Lehet,hogy nála is ez van hogy tetszel neki de nem tudna rád úgy nézni,mint csajra:\

2011. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem biztos az érzéseiben veled kapcsolatban.Lehet fél a csalódástól vagy az elkötelezettségtől.
2011. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:07


Köszi a választ.Hidd el nagyon is nőként tekint rám.Ha nem így lenne testileg nem vonzódna hozzám, és tudom hogy nem csak testileg vonzódik.Hisz miért mondaná azt idézem: Találtam neked egy pasit, aki sokkal jobb, mint én nem csalódnál benne soha.

2011. jan. 2. 17:18
 4/25 A kérdező kommentje:
Szeretne és boldoggá tenne. Mondtam neki, hogy én szeretném már őt is így látni amire az volt a válasza, én nem számítok, majd boldog leszek idővel.Magaddal foglalkozz, csak az számít,h te boldog légy.
2011. jan. 2. 17:20
 5/25 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:08

Én is erre gondoltam, de ezzel mégis hogyan küzdjek? mit tehetnék, hogy ne féljen?

2011. jan. 2. 17:22
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb együtt vagytok , ülj mellé ismét szorosan, puszild meg majd a száját majd mehet a csók...ha azt mondja nem szabad..akkor mond h nem érdekel és folytasd és ledöntheted az ágyra majd mássz rá vetkőzzetek és szóljon a szexitime!!! Ha elmenekülne akkor sajnos ennyi nincs esélyed....
2011. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Biztos hogy így van?Szerintem titkol előled valamit!
2011. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hidd el szeretném, de én nem egy éjszakát szeretnék tőle!ismerem tudom, hogy nem menekülne el, viszont míg nem jön helyre magával és velem addig bánni fogja s barátként sem szeretném elveszíteni.Ezzel a kis szexitime-mal sokat kockáztatnék, főleg hogy tudom mit reagálna utánna.összezavarodna és inkább nem keresne.
2011. jan. 2. 17:25
 9/25 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:23


Biztos, hogy így van.Elég egyértelműek a jelek én meg nem vagyok bolond.

Titkolna? erre én is gndoltam..Sok variáció jutott az eszembe.Te mire gondolsz?

2011. jan. 2. 17:27
 10/25 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele!Kérdezd meg tőle konkrétan mégis mitől fél?
2011. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!