Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Egyszerűen nem látom a helyes utat.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, a legjobb barátom közel 6 éve.Szeretem őt, megis mondtam ezt neki.A válasza egyértelmű volt, csak barátként gondolo rám, de tudom, hogy ez nem így van.Más amit mond és más amit tesz.A tettenk mutatják meg igazán kik is vagyunk, szerintem.És pont ezért egyre erősebb az az érzésem,hogy kölcsönösek az érzéseink.Probálom objektíven szemlélni azt ami köztünk zajlik, nehogy abba a hibába essek, hogy csk beképzelem.

De egyre erőteljesebb jelzéseket kapok az irányából.Megcsókol majd azt mondja nem lett volna szabad.Szilvesztert együtt töltöttük, csak ketten.Végül az ölében kötöttem ki és éreztem h kicsit sem vagyok közömbös számára.Akkor is csak azt hajtogatta, h nem nem szabad, nem lehet,nem.Majd magához szorított.Nem tudom mitől fél.De azt tudom, hogy bármi is legyen az,falat emel közénk.Hogyan segíthetnék rajta? Mit tehetnék még?Kérlek segítsetek!


2011. jan. 2. 16:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ha az ő érzéseiről kell beszélgetni akkor mindig igen szűkszavú.Vagy rögtön elterel.

Próbáltam már nem egyszer.De erőltetni sem szeretném

2011. jan. 2. 17:30
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komoly kapcsit akarsz vele akkor hogy bízhatnál meg benne ha titkolózik?Az már régen rossz ha az egyik fél titkolózik!
2011. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

lehet hogy fél hogy elveszít mint barátot...

vagy vn vmi orvosi baja amit nem mer elmondani..

2011. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Bízik bennem és én is benne.A velem kapcsolatos érzéseit titkolja, én erre értettem, erről sosem beszél.Eltereli a témát etc.
2011. jan. 2. 17:37
 15/25 A kérdező kommentje:
Mint említettem a legjobb barátom, rengeteg olyan dologról tud amit senki más nem, de fordítva is igaz.
2011. jan. 2. 17:38
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha annyira bízna benned ő is akkor elmondaná valójában mitől fél!
2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen, elmondhatná, hogy konkrétan ki tiltotta meg. Nős, haldoklik, vagy közveszélyes őrült?
2011. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

23 éves, nem nős,nem beteg és nem is őrült:D sőt nem is sorozatgyilkos.

egyszerűen nincs önbizalma, nem hiszi el, hogy nekem tényleg ő kell.Azt hiszi ha együtt lennénk ő csak megbántana engem.

2011. jan. 2. 18:12
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak őrült:P
2011. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

XD igen.. mégiscsak:D

De így szeretem.

2011. jan. 2. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!