Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre ti mit mondtok?

Figyelt kérdés

Szilveszter éjfélkor odamentem néhány egy lány társasághoz és el kezdtem egy kis szöveget nyomni, az egyik csaj odadörgölőzött hozzám kérdezte hogy hány éves vagyok, mondtam hogy 18 / ő 19 / de mondtam neki hogy nem a kor a lényeg, amire ő is ráhelyeselt.Eztán kb másfél perc múlva mondta hogy gyorsan el csábít engem. Én mondtam hogy nem fog menni, mire ő el kezdett piszézni velem majd a csók is megtörtént, majd kb fél perc múlva megint. 10percel később , már nem volt ott, de a haverjai szóltak neki, hogy jöjjön ki mert én a folyosón vagyok / ja és nem én kértem!/ majd kijött beszélgettünk, telefonján előkapta a facebook-ot hogy bejelöljön, közben töbször is Ő csókolt meg, bár én is úgy mozdultam hogy csók legyen belőle. Eztán sétálgattunk kicsit, majd elmentünk beszélgetni.A beszélgetés alatt mondta hogy emlékezni fog rám, mert nincs berúgva és hogy nem fogok csalódni... meg hogy aranyos vagyok... egyébként nem egy helyen lakunk, dehát kb 50km-re lakik tőlem, az semmi....közben beszéltünk egy olyat is hogy ha emlékezni fog rám akkor el fogok menni hozzá és ő beleegyezett.Facen-n beszélgettünk és mondta hogy emlékszik mindenre, csak nem volt valami túl beszédes :S

Szerintetek mit lépjek? valahogy meg kellene tudjam hogy komolyan gondolja-e....

Attól tartok kezdek belezúgni :S :S :S 2010 február óta nincs barátnőm....

Légyszi írjatok kort meg nemet is! Köszi!

én: 18/L


2011. jan. 2. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

jesszus mik vannak mamár,csak nehogy azt hidd hogy egy ilyen könnyűvérű lány aki tálcán kínálja magát csak téged csaábítgat amikor bulizni megy...szted hány pasit fűzött már be?? Légy FÉRFI ne pedig naiv kisfiú így normális bnőd nem is lesz!!

Nekem ez annyira szánalmas..egy férfi hódítson meg engem,hamár a pasi odajön és kikezd velem akkor már elcsábítottam,meghódítani viszont neki kell..Vagy elég férfi és kitartó hozzá akár 2-3hónapig h megfektessen,vagy nem akkor mehet máshova!de 1nap után és felkinálkozni 1 pasinak,meg nyomulni jesszus :D vagy majd a randin is ő visz neked rózsát,az ajtót meg ő nyitja neked majd? mi a fene van ezzel a beteg világgal..:D:D

22L

2011. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Face-n ha rámegyeka z adatlapjára, akkor kiírja hogy a kért oldal nem található....... IVVIVV-en meg bejelöltem pár napja, de tegnap lépett be utoljára........ azthiszem át lettem baszva.... ENNYIT ÉR A NŐK SZAVA......" nem fogsz csalódni " " Aranyos vagy "....egész héten TZ-ket fogok írni, minden nap, ez aztán hatalmas erő most nekem :SSSSSSSSSSSSS Eddig is feküdtem a padon szünetekben..de most????..............
2011. jan. 3. 15:50
 13/15 anonim válasza:
Ember, nekem ugyanez volt most szilveszterkor, csajszikám picit becsiccsentett, felvittem egy szobába, ápolgattam , betakargattam, kivittem levegőzni, aztán lefektettem egy ágyba, kérte h maradjak ott, hát ottmaradtam , végül a számba kötött ki. Aztán visszahallottam oszttársától(dobosunk) , hogy mekkora nyomot hagytam benne, mármint mentálisan.:) 60km-re lakunk egymástól , szal nem hiszem hogy a közeljövőben lesz valami is köztünk , de ez nem az első ilyen dolog, szal fogd fel szerintem kalandnak.:) 18 F
2011. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszike a tanácsot! Érdekességképpen azt elmondom, hogy most meg az IVVIVV- en megkeresett, aztán felvett msn-re, aztán dumálgattunk, aztán jött hogy neki sz...x hiánya van.... de mégis nem ér rá....nehéz eset... de nem is veszem komolyan
2011. febr. 2. 17:52
 15/15 anonim válasza:
Velem is ez volt, d.gni akart, csak pont stukált . xD
2011. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!