Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 emberbe vagyok szerelmes.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 emberbe vagyok szerelmes.2 elllenkező nembe. Mit mondtok erre? Lent

Figyelt kérdés

Dolog több mint másfél éve kezdődött mikor beleszerettem egy lányba O.o amit igy kise néztem volna magamból me gigy eszembe se jutott volna hogy én lányba legyek szerelmes... ez azóta is tart,bár azóta lett egy barátom 2 hónapja. Őt is nagyon szeretem...egyideig nemis gondoltama lányra de fúúúú amikor rá gondolok egyből megőrülök a gondolattól hogy nem , nem és NEM lehet az enyém...a fiú meg tiszta szivéből szeret engem,de én mégis ugy érzem hogy mind2t nagyon szeretem... Ha az egyikkel vagyok akkor nem gondolok a másikra.. és igy forditva...Valami tanács hogy mégis mit lehetne ezellen tenni?HOgy viselkedjek a lánnyal? hisz mindennap látom:(((


17/l


2010. aug. 27. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a lányt szereted, ne szívasd a fiút!
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek nem nagyon értelek.Én az írásodból ahogy kivettem a fiút csak szereted a lányba meg szerelmes vagy.De ha mindkettőbe szerelmes vagy, pontosabban vonzódsz hozzájuk akkor meg biszex.Vagyis mind a két nem iránt vonzódsz!!Magyarul tökmindegy hogy fiú avagy lány.Gondolkodj el az érzéseiden és tisztázd magadban hogy valojában mit is érzel irántuk,van e valami különbség az érzéseid között!!
2010. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen még nem is gondolkodtam, így 2 párja lehet egyszerre anélkül hogy többnejűséggel vádolnák...
2010. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a második kommentelőnek igaza van...a szeretet és a szerelem nem ugyanaz.
2010. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 szót mondok erre:


GANG BANG

2010. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodom folyamatosan...fiut szeretem, lányért őrülök,de muszáj elfelejtenem. nem nevezném többnejűségnek mert végülis nemvagyok mind2vel csak helyre kell rakni az érzelmeket...
2010. aug. 27. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A lány viszont szeret, vagy legalább vonzódik hozzád? Szerintem ha ő is biszex, akkor lepjétek meg a srácot együtt!
2010. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dehogy szeret az...=/
2010. szept. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!