Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Na, erre mit mondtok?

Tom Benko kérdése:

Na, erre mit mondtok?

Figyelt kérdés

Teszteltek egy önként jelentkező "auralátót": [link]

Vélemény? Esetleg másik önként jelentkező?


2011. aug. 12. 16:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én eleve úgy tudtam, hogy valami mögött, takarásban eleve nem lehet látni az aurát, hacsak nem egy átlátszó valami mögött áll az illető. :O

Mindegy, nem értek én ehhez! :D

2011. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Killgun ***** válasza:
Hát nem is xD Az illetőt látni kell -.-' Megnézem még a linket,és írok még egy felháborodott véleményt,mer gondolom megin egy uncsi próbálkozás lesz a sok hülyétől...
2011. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ZoltánKvantumfizikus válasza


Teljesen helyénvaló a felvetés !


Nem sikerült sohasem auralátónak bebizonyítania az aurát.

2011. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
en egyebbkent sem hittem benne,nemtudom elkepzelni.gondold el hogy olyan auro burokban vagy mi az latod az embereket .erdekes lenne;))
2011. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Killgun ***** válasza:
28%
Ez megrendezett...Az aura látásához látni kell a személyt is...istenem ennyire szánalmasan be akarjátok bizonyítani,hogy hólyék vagyunk?Leírták itt is:Az ember körül lehet mérni elektromágneses mezőt,ha nem baj,most nem idézek...NA AZ AZ AURA!Szánalmasnak tartom,hogy az ember egyszerűen képtelen elfogadni más hitét...Még ha el is hiszi amit mondunk,ennyire nem figyel...Még1x,hogy megértsétek:Az ember,és minden dolog körül van egy mágneses mező,amit a tudósok is megmondanak,az az aura...De nekünk látnunk kell a személyt,tárgyat is,hogy lássuk az aurát...Mert ilyen alapon:Van a paraván mögött egy ember,akinek ott van az aurája...De mi ezt hogy vegyük ki,ha ott van a paraván aurája is?Ez a magyarázat arra,hogy a pasi mind a 10 paraván mögé embert mondott...
2011. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Killgun ***** válasza:
Jah bocsi ez megrendezett nemtom hogy ment oda xD
2011. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én láttam egyszer régebben egy youtube videót ahol megmutatták hogyan lehet könnyedén számítógépesen az aurát "feltenni". Azóta sem hiszek az ilyen szarságokban.
2011. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Jól sejtettem. Akkor ez kb. olyan lehet, mintha azt kérdeznék valakitől: látod, melyik bögre piros a három közül?

Látom!

Erre odaraknának elé három bögrét letakarva és ha nem találná el:

Ejnye! Nem is látod te a piros színt!

XDDDDDDDDDDD

Sokszor az ezóhívők irtó hülyék tudnak lenni, de ez a link arra bizonyíték, hogy sokszor a szkeptikusok is. :D

2011. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ZoltánKvantumfizikus válasza


Egyrészt a résztvevő, hivatalos auralátó, lehet jobban ért hozzá. Másodszor a mérés elején beleegyezett a kísérletbe, ami azt jelenti, hogy elismeri a mérés hitelességét és az aura ide vonatkozó láthatósági viszonyait.


Másrészről, az aurát látni kellene paraván mögött is, hiszen az ezosok szerint Az aura az ezosok szerint maga az ember és az aurának a háromdimenziós lenyomata lenne a test. Most nem írom le az egész aura sztorit. itt valahol már megtettem a cáfolatokat http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__20.. és arról is beszéltem, hogy az az aura mit kirliánozni lehet nem ez az aura :D.

2011. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
17:20-nak: Ha elektromos vagy mágneses mező lenne, ki lehetne mérni. Hol vannak a mérések? Nem mellékesen mindkettő csak gyengül az anyagon áthaladva, úgyhogy nem kell látni az illetőt ahhoz, hogy észlelni lehessen.
2011. aug. 12. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!