Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Na, erre mit mondtok?

Tom Benko kérdése:

Na, erre mit mondtok?

Figyelt kérdés

Teszteltek egy önként jelentkező "auralátót": [link]

Vélemény? Esetleg másik önként jelentkező?


2011. aug. 12. 16:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Volkh: Látom, hozod az átlagos ezós színvonalat. Na, ettől szeretnék minél többeket megmenteni. Köszöntem a részvételt, troll.
2011. aug. 12. 19:12
 12/23 anonim ***** válasza:
Na, de mivan ha mégis az a mágneses tér az aura, ami minden élő és élettelen testet körbe vesz? Régebben olvastam egy cikket amibe leírták, hogy kísérlettel igazolták, hogy az emberben is megvan a mágneses tér érzékelésének képessége. Tehát akkor gondolom az embert körűlvevő mezőt is tudnánk érzékelni, ha aktív lenne ez a képességünk. Miért olyan lehetetlenség, hogy egyesek képesek erre? Nem lehet, hogy meglehet tanulni érzékelni? Elvégre ez bennünk van...
2011. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Itt van a cikk amiről az imént beszéltem: [link]
2011. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
bizonyos speciális gépekkel és fényképezőkkel lehet "aurát" mivel az embernek is van ellenállása, és töltése és nem ugyan olyan nagyságú ezért bizonyos gépek érzékenyek rá és ez alapján rajzol köréd valamit.
2011. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ZoltánKvantumfizikus válasza


Az a baj, hogy az auralátó amolyan csakraszinten érzékeli az aurát. Namost a mágneses mező, az olyan hogy dipólusok keltik és a forrásból forrásba tartanak az erővonalak, az elekrtomos mezőnél is töltésből tőltésbe. Namost az auralátók szerint a csakrákban forognak az erővonalak, ami nem illik az elektromágneses mezőkhöz. Továbbá nem 7 töltésből áramlik ki az összes elektromosság kifelé az emberben ahogyan a csakrákban gondolni vélik, másrészt az aura látók más térszerkezetet mondanak amit látnak. Lényegében teljesen más szerkezetileg a fizikai elektrodinamikus mező, mint az az aura amit mesélnek a látók, ez baj. Másik probléma, hogy a fizikai elektrodinamikus mezőkkel nem igazán diagnosztizálható lelki folyamat, de ez a kisebb probléma, a nagyobb az előző.


A fizikai elektromágneses mezők tulajdonságai kb érettségi szinten itt megtalálhatjátok és ha gondoljátok elkísérletezhettek vele magatokon, ez a tudomány a spiritualitás & mindannyiunk hasznára válhat :D na igen.


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Érdekes én ilyesmire gondoltam, hogy leteszteltetem magam. Csak nekem érdekesmód fehár háttér segít nem a fekete. Évekkel ezelőtt gondoltam ugyanerre a paravános dologra, érdekes. Nem nagy művészet sok embernek. Ne a személyt nézd, hanem a mögötte lévő teret. Nekem ez mindig ment. Nem is olvastam el azokét, akik kétkedőek lennének, mert győzködésre sem méltók. Most is nézem az ujjperceimet és a fehér falnál jobban látom, mint a fekete lap-top hátterével... Nekem elég lenne egy asztal, 3 lyukkal, takarásban a tenyér, minden fehér és csak egy alatt a kéz. :)
2011. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Írjál az SzT-nek, szívesen segítenek.
2011. aug. 13. 22:45
 18/23 anonim ***** válasza:
Kivilelezésnél nem könnyű, mert minden tárgynak látok aurát, viszont az ujjak végén erősebben mutatkozik. Szerintem 3 lehetőségből 50x eltalálnám. Majd írok nekik. :) Leszarnának. Bár fillérekből letesztelhető. Biztos szakértő az úr, de halálkomolyan fekete háttér engem zavar, lehet, hogy a műszereknek jó.
2011. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Örömmel segítenének. Ha véletlenül sikerülne igazolni, abból pár Nobel és egyéb díj is összejönne.
2011. aug. 14. 19:46
 20/23 anonim ***** válasza:
:DDD Na akkor azért elgondolkodok, illetve megpróbálom kivitelezni, mert biztos nem vénetlen, hogy nem sikerült. Akkor sem én kapnám a Nobelt, úgyhogy menjenek a francba. De tényleg nem értem miért nem működik.
2011. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!