Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre ti mit mondtok?

Figyelt kérdés

Szilveszter éjfélkor odamentem néhány egy lány társasághoz és el kezdtem egy kis szöveget nyomni, az egyik csaj odadörgölőzött hozzám kérdezte hogy hány éves vagyok, mondtam hogy 18 / ő 19 / de mondtam neki hogy nem a kor a lényeg, amire ő is ráhelyeselt.Eztán kb másfél perc múlva mondta hogy gyorsan el csábít engem. Én mondtam hogy nem fog menni, mire ő el kezdett piszézni velem majd a csók is megtörtént, majd kb fél perc múlva megint. 10percel később , már nem volt ott, de a haverjai szóltak neki, hogy jöjjön ki mert én a folyosón vagyok / ja és nem én kértem!/ majd kijött beszélgettünk, telefonján előkapta a facebook-ot hogy bejelöljön, közben töbször is Ő csókolt meg, bár én is úgy mozdultam hogy csók legyen belőle. Eztán sétálgattunk kicsit, majd elmentünk beszélgetni.A beszélgetés alatt mondta hogy emlékezni fog rám, mert nincs berúgva és hogy nem fogok csalódni... meg hogy aranyos vagyok... egyébként nem egy helyen lakunk, dehát kb 50km-re lakik tőlem, az semmi....közben beszéltünk egy olyat is hogy ha emlékezni fog rám akkor el fogok menni hozzá és ő beleegyezett.Facen-n beszélgettünk és mondta hogy emlékszik mindenre, csak nem volt valami túl beszédes :S

Szerintetek mit lépjek? valahogy meg kellene tudjam hogy komolyan gondolja-e....

Attól tartok kezdek belezúgni :S :S :S 2010 február óta nincs barátnőm....

Légyszi írjatok kort meg nemet is! Köszi!

én: 18/L


2011. jan. 2. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na várjál. Lányok vagytok mindketten?
2011. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
BOCSI!!!! 18 és FIÚ vagyok!!!!!!!!! Meg iszony fáradt....azért írtam L betűt!!!!!!!!
2011. jan. 2. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Na most eltekintve attól, hogy 2 lányról van szó, azt mondanám, hogy elég furcsa, hogy első találkozásra ilyen rámenős volt. Azért én kétszer meggondolnám, hogy ezek után akarok-e valamit tőle, mert mi van, ha mindenkivel ezt csinálja... Na mindegy, persze ha mindig parázik az ember, az se egészséges, de én még várnék vele...
2011. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, akkor ugyebár fiú és lány. Mindegy, a véleményem ugyanaz. :)
2011. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Irtó fura, hogy így felcserélődtek a szerepek, és FIÚ létedre ne tudd, hogy mit kéne ilyenkor lépni... A csaj nyomul rád... hihetetlen.


Légy FÉRFI! (az vagy nem?)


Vedd át a kezdeményezést, hívd el randira, legyél vele figyelmes, kedves, satöbbi.


Ha meg egy nyomulós ribanc és csak dugni akar, akkor húzd meg, húzz egy strigulát és menj tovább.

2011. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak teljesen elvesztettem a fejemet! HOlnap suli, fáradt vagyok ,meg állandóan e körül forog az agyam.....
2011. jan. 2. 14:25
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben! Úgyis arról volt szó hogy elmegyek hozzá. Azt tudni kell hogy tavaly szilveszterkor is összejöttem egy lánnyal, csak azt kb 4 óráig " fűztem " de aztán hónapokig eggyüttvoltunk. Azt a kapcsolatot és én toltam el... Feladtam azért mert állandóan utazni kellett télen, de abba nem gondotlam bele hogy jó időben meg mehetek motorral... ezért lenne jó ha ez összejönne....
2011. jan. 2. 14:31
 8/15 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Egyértelmű, hogy akar tőled valamit;)
2011. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Legyen igazad koma!
2011. jan. 2. 14:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy randi találkát,ha te utazol le hozzá,akkor azt biztos értékelni fogja:)
2011. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!