Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar még tőlem ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar még tőlem ezek után?

Figyelt kérdés
Szakított velem egy csaj. Összejött egy másik hapsival, de azóta folyamatosan írogat. Írt karácsonykor, újév előtt és után. Írt msn-en, elkezdte, hogy mennyire boldog. Én erre leszidtam, undorító dolognak tartom az ilyet. De miért csinálja ezt? Bosszantani akar?
2011. jan. 2. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha vki kitud igazodni a nőkön, annak benyalok.
2011. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, ennek több oka is lehet.

Lehet, hogy idegesíteni akar azzal, hogy miután szakított veled, azután milyen boldog. Mennyivel jobb pasi akivel most van.

Vagy még érez valamit irántad, de nem értem miért fejezné ezt így ki..

Vagy egyszerűen nincs kivel beszélnie, és csak neked mondhatja el milyen jó is most neki.

De igazándiból csak találgatni lehet..

Kérdezd meg esetleg tőle!


:)

2011. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
blokkold msn-en.
2011. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak azt akarja látni, hogy érzel-e még iránta valamit. Szerintem ne hagyd magad, egész egyszerűen lépj ki az életéből! 21/L
2011. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogja fel h azért ez elég szar ügy, és nem kéne írogatnia meg hasonlók. Tiltsd le, de előtte még küldd el a p***csába, ne félj utána biztos nem írogat majd:)
2011. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

14:20-as


Nem hinném, hogy őszinte választ kapnék tőle a kérdésemre. Egy igazi kavarógép, kár, hogy csak utólag ismertem meg igazán.


14:25-ös


És az neki miért fontos? Van egy pasija, foglalkozzon azzal. Már megírtam neki korábban, hogy hagyjon...

2011. jan. 2. 14:34
 7/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek, csak szivat téged, hogy milyen jól érzi magát, miután szakítottatok. ÉS kíváncsi arra, hogy vajon fáj-e ez neked.
2011. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen néhány ember szeretné megmutatni az exének, hogy már pedig ő nélküle is "valaki". Szerintem valami hasonló lehet a dologban, de ha neked ez rosszul esik, akkor egész egyszerűen ne beszélgess vele többet.
2011. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14:38-as


Ezt csak akkor tudnám megérteni, ha én szakítottam volna vele, de nem így volt. Miért kell még belém rúgnia?

2011. jan. 2. 14:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne mutasd neki, hogy ez neked mennyire rosszul esik, mert attól ő még jobban fogja érezni magát. Ha azt mutatod, hogy nem érdekel az egész akkor érdektelenné válik az egész... bosszantani fogja.
2011. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!