Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van ideje, kérem olvassa el (hosszú) Mit akar tőlem ezek után?

Figyelt kérdés

Már egyszer régebben feltettem ezzel kapcsolatban egy kérdést, miután szakítottam vele, akinek van ideje, kérem, olvassa el: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Szakítás után aztán egyből kiírta a közösségi oldalra, hogy "lányok, hol vagytok", meg, hogy milyen rossz most neki, mert kib.szták őt, és most minden lány ismerőse foglalt. Nagyon felidegesítettem magam miatta, hiszen én végigbőgtem miatta 2 éjszakát, ő meg egyszerűen csak ezt írja, és, hogy ennyit jelentettem neki, mert semmi megbánást nem láttam rajta. Én ezek után töröltem az ismerőseim közül(így nem láttam az adatlapját, de a tesóm igen, mert ő még maradt az ismerőse) Aztán egyszer csak kíváncsiságból megnéztem az adatlapját a tesómon keresztül. Hát én azt hittem, menten lehidalok. Ugyanis olyasmit írt ki, hogy most nagy sértés érte, amiért kitöröltem(persze a vigyorgó szmájlik kíséretében) és, hogy teljesen mindegy, már a nevemet is elfelejtette, azt még oda biggyesztette a végére, hogy a tesóm amúgy is sokkal jobban néz ki nálam. Itt most nem tudtam, mire gondoljak... ekkora barom, hogy létezhet egyáltalán? Ráadásul jártam vele? Nem bírom ép ésszel felfogni, hogy hogyan, aláírom, nagyon szerettem, de most már gyűlölöm. Eltelt 3 hónap a szakítás óta, és nemrég bejelölt, ismerősnek. Nem fogadtam el, hülye leszek. De mégis mi a francot akar tőlem ezek után? Vagy nagyon hülyének néz, ami nagy hiba, vagy nem tudom. Kérlek, normális válaszokat adjatok. Köszönöm, aki elolvasta.


2011. aug. 16. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az előzményt, de így is annyit javasolnék, hogy tiltsd le és felejtsd el. Mást nemigen tudsz. Egy taplóval jártál, ilyen, ha elhagysz egyet.
2011. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekkel a kiírásokkal csak bosszút akart állni amiért kidobtad mert rosszul érezte magát s úgy érezte hogy ha te bántod vissza kell vágnia akár így is. Azaz nem tudott belenyugodni a szakításba és most megpróbál újra közeledni hozzád.
2011. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezekkel a kiírásokkal saját magát égeti, én nap mint nap olvasok ilyeneket az ismerőseimnél és olyan szánalmat érzek irántuk hogy az elmondhatatlan. Azzal meg hogy ki irkál mindent fészbúkra, saját magának bizonyítja hogy egy tapló és kisgyerek, mert nem képes normális ember módjára megoldani az ilyet. Az meg hogy csalódtál benne.. hát igen, előfordul. Én mindig azt mondom, hogy legyél egy kicsit önzőbb. Ne helyezd más igényeit a sajátod elé, főleg ne olyan emberét, aki a tieidet számba sem veszi. A bejelölést meg hagyd függőben, így legalább nem tud újra és újra bejelölni, de az ismerősöd sem lesz.
2011. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, szerintem is saját magát égeti, de amikor meg egyedül álló lett, mindenki írta neki, hogy sajnálja, hogy így alakult, meg, hogy most biztos nagyon rossz lehet neki. Ráadásul ezeket a kiírásokat sokan lájkolják is neki. Az meg még csak hagyján, hogy egy csomó lány képeihez hozzászól, hogy milyen szép stb-stb... De akkor meg ne gondolja azt, hogy megint össze jövünk. (Bár amúgy se bocsájtanék meg neki, még ha térden állva könyörög sem) Igen, most már megtanultam, hogy önzőnek kell lenni. És természetesen függőben hagyom a jelölést. Ment mindenkinek a zöld kezecske. :)

2011. aug. 16. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam az egészet :S Az a fiú aki nem becsüli meg, hogy egy lány vele csókolózik először, vele fekszik le először az egy gazi TAPLÓ! Ráadásul még siettette is mikor te még nem voltál kész rá mert, hogy a barátai már.... Egyáltalán mi köze hozzá a barátainak?! Semmi! Most pedig ahogy írtad is, még neki áll feljebb, ez szánalmas. Most benned bűntudatot kelteni. Ne foglalkozz vele, hagyd figyelmen kívül. Érthető, hogy két éjszakát sírtál miatta, hiszen ahogy írtad, jól indult és boldog voltál vele, ez így pedig egy elég nagy csalódás, törés.

20/F

2011. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehetsz, hogy felejtsd el, ne foglalkozz vele. Ha görcsölsz azon, hogy ja, mit mond rólad, vagy hogy kiket jelöl be nem vezet semmi jóra, sosem fogsz kijönni a kapcsolatból. Pláne ha idegeskedsz. Ő egy külön ember, akit lám nem is ismertél kellően, egy tévedés. Ezt ő is be fogja látni hisz bár az előzményeket nem olvastam, de ha jó lett volna a viszony akkor nyilván együtt lennétek.


Azért jelölt vissza, mert úgy gondolja, hogy még barátok lehettek, de ez kamu, igazából szemmel akar tartani, hátha jó a felmelegített kapcsolat.


Lépj tovább, de ne felejtsd el a tapasztalatokat.

2011. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kapitány_úr ***** válasza:
Szerintem ezekkel a kiírásokkal azt akarja bebizonyítani feléd, hogy ő egy fasza, karakán, húdelaza srác, aki megéri a pénzét - és nagy hiba volt ott hagynod egy ilyen "klassz" fiút :D
2011. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!