Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túlzás ha a párom két és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás ha a párom két és fél hónap után a születésnapjára kap tőlem egy ezüst karkötőt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 12:33
 1/10 bánomisén ***** válasza:
85%
Ha te vagy a fiú ebben a párosban, akkor nem. Ha lány vagy, akkor szerintem igen. De ezt csak kívülről mondom, nem tudom, milyen a kapcsolatotok.
2011. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
És akkor mit veszel neki később? Toronyórát lánccal? :)
2011. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez sokmindentől függ.


Egyrészt attól mennyire jól ismeritek egymást, mennyire intim meghitt a viszony köztetek. Másrészt meg hogy mennyi is az a karkötő. Ha nagyon drága akkor lhet h nem a elegjobb ötlet, bár a vörös rózsacsokor se olcsó :-)

Szerintem ha már adtatok egymásnak apróbb ajándákokat, akkor nem gond, de ha eddig max egy rágót adtál neki akkor elég hirtelen váltás lehet.

2011. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én vagyok a fiú és hát valahogy más nem jutott eszembe.... de hát egy évben csak egyszer van születésnapja.... :)
2011. szept. 30. 12:44
 5/10 napietus ***** válasza:
ha fiú vagy, nem az.
2011. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bánomisén ***** válasza:
100%
Hajrá! És szépet válassz neki, örülni fog! :-))
2011. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
100%

akkor nem az. én a barátnőmnek is adtam már ezüst karkötőt, arany medált meg ilyeneket szülinapra, névnapra. egy nőnek ékszert adni (ha az nem gyűrű) bármikor lehet.


29/N

2011. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Következő szülinapra már minimum aranyat...és így tovább.
2011. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 okoska31 ***** válasza:
100%

kommentelőknek (akinek inge): miért hiszitek, hogy évről évre jobb ajándékot kell adni? De, ha tényleg így lenne, akkor mit csinálsz azzal, akinél 30 évre tervezel? Ott már egyébként is mindegy, hogy az induló lépés mi.

A másik verzió, hogyha tényleg mindig növeled, akkor azzal lépsz ki majd a kapcsolatból, és nyugtatod a saját lelked, hogy milyen anyagias a másik?


A kérdezőnek: szerintem egy ezüst karkötő egyáltalán nem túlzás. pár ezer forintért már kapható. Az ékszerek közül ez a legsemlegesebb. Következő szülinapjára jöhet a fülbevaló, nyaklánc, stb. Aztán majd, ahogy megismered talán tudsz kreatívabb is lenni, mint az ékszer:)

2011. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek... sokat segítettek... :)
2011. szept. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!