Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy egy kapcsolatban "nem kaptok levegőt"?

Figyelt kérdés

A pasimmal 3 éve vagyunk együtt, most költöztünk össze. Az ő lakásába költöztem én, mert ez tűnt célszerűnek. Új típusú, társasházi lakás, konyha-étkező-nappali egyben. Napi 24 órában együtt vagyunk, bent a munkahelyen egy irodában ülünk, itthon is állandóan egy légtérben vagyunk. És nem bírom... Szeretem őt, jó vele lenni, de egyszerűen nincs semmi személyes terem - én pedig igényelném. Max a hálószobába vonulhatok el, de oda is utánam jön. Szeretek vele lenni, de utálom, hogy pl. ne netezzek, legyek vele, én kevesebbet alszom ( napi 4-5 óra ), ha ő elalszik, akkor ülhetek le pl. megnézni az e-mailjeimet, de felébred és piszkál, hogy feküdjek le mellé.... Most épp bevetette magát a fürdőbe, de már kiabál utánam, hogy menjek be, ne üljek a gép előtt...

Szeret, kedves velem, egy rossz szavam nem lehet rá, de megőrülök ettől a non-stop együttléttől. NEM KAPOK LEVEGŐT!!!! Bennem van a hiba?


2011. jan. 1. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Várjál még egy kicsit. Lehet tényleg csak az újdonság él benne, hogy most költöztetek össze. Ha 2-3 hét után is ezt csinálja, akkor lépj. De a nem ért a szép szóból, akkor drasztikusabban. Én még csak 10 hónapja vagyok együtt a barátommal, de ha összeköltöznénk, tuti, hogy mi is állandóan egymás nyakán lógnánk. Legalábbis amilyen szinten van most a kapcsolatunk, így tuti :DDDD 21/L
2011. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Te kevésbé szereted ezt a srácot,mint Ő Téged!Szerintem!

Másfél hete költöztetek össze,az számodra is újdonság kellene,hogy legyen.Amúgy ő is majd lenyugszik.Próbáld ki,hogy Te cseszteted állandóan!

Ha nem javul a helyzet,akkor csak különélés!

2011. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha így foglalkoznának vele, de hát mindenki másképp éli meg a kapcsolatait. Szerintem sem ragaszkodsz annyira a párodhoz, mint ő hozzád. Próbálj meg egy kicsit tűrni, hátha jobb lesz egy idő után.
2011. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!