Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 28 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 28 éves pasi miért jár egy 17 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
A bensőséges beszélgetés miatt?, sex?, Az érett gondolkodás miatt? Szerintem egyik sem...
2011. jan. 1. 18:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mert jo megb@szni! 16 éveset még jobb, 15 éveset még annál is jobb,stb.
2011. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem akartam általánosítani, csak - mint írtam - az én ismerettségi körömből indultam ki. Vannak kivételek, csak én sajnos nem ismerem őket. :)

Na igen, ez így, hogy "a lányok korábban érnek" eléggé érdekes, ez ugyanis egyénfüggő.

2011. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Mert szereti?
2011. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Téged csalódás ért azzal a 16 éves lánynál, és ezért sokkolnak ezek a dolgok ennyire, amit bizonyos esetekben jogosnak is tartanék, de tudod mindig van kivétel.

Sok lány már 14 évesen már össze-vissza kefél, iszik, cigizik, mert erről szól a mai világ. Ettől lesznek "nagylányok". De ha belegondolsz, láthatod, hogy itt nem feltétlen a férfiak korával van a gond, hiszen egy 15 éves forrofejű kis p*cs is ugyanúgy megdugja majd, ráadásul amyilyen kitűnően fel van világosítva az a korosztály, még gyereket is csinál neki...

Én is nagyon lenéztem régebben ezt a 14-15-ös korosztályt. Pisiseknek tartottam őket. Aztán megismerkedtem egy csodálatos, okos, komoly 17 éves lánnyal, aki magával ragadott (a gondolkodásmódjával) és később derült ki, hogy jóval fiatalabb 17nél, csak azért nem meri elmondani, mert egyből elítélik. És ebben igaza volt, mert ha a valódi korát tudom elsőre, akkor biztos otthagyom, hogy hülye kis pisis, és most nem lenne egy csodálatos barátnőm (és nem, nem fogok egy ideig lefeküdni vele). Ha ránézek nem egy kislányt látok, ha beszégletek vele nem azt érzem, hogy egy kislánnyal beszélgetek, tehát vannak ilyen esetek, amikor (egy bizonyos szintig) nem számít a kor.

19F

2011. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
És még annyit tennék hozzá, hogy aki tizen x évesen ribi, az valószínűleg huszonévesen is az lesz.
2011. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 biohazardxxx ***** válasza:

A mai viágban ez a trendi lassan... Sajnos! Gondolj bele ha tiz évet le vonsz mindkettőből! akkor most lenne a férfi 18 míg a lány 7 éves!!!!!!!!!!! Az pedofilia!!!!!!!! Szarintem az a gond a hogy csávó a saját korosztályába nők között esélytelen de egy tini lánynak meg ő a csúcs mert van pénze felnőt és külön életet él... Így a faszi fiatalabb és keményebbnek érzi magaát mig a csaj meg nagylánynak látszik... De ez nem igy van, ez csak a látszat! Amugy meg ahogy korosodik az ember egyre nehezebb lesz párt találni a magának és a főleg a férfinál van így, és sokkal jobban ragaszkodik a majd a csajhoz. De azt ne felejtse el a csaj se hogy a csávó majd családot akar addig a csaj meg még bulizi szeretne és kiélni magát igy a csávó megint hoppon marad. Nálunk is ugyanez volt, csak az én páromat egy 33 csávó csábította el... párom meg 20 éves. érdekes lesz ha pár év mulva a ha együtt lesznek és bejelenti majd a csóka hogy elkarja venni feleségűl és GYEREKET akar majd tőle... Kiváncsi vagyok hogy akkor mi lesz? Szal ez sok ez a korkülömbség. És ezt pártatlanul mondom. Remélem tudtam segíteni.


23F

2011. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"a csajszi 16 volt, tujátok 2 hetet voltunk együtt. És bevallom lehetett komoly, komolytalan, de mikor megláttam pucéran tudod mi ugrott be? Hogy egyszerűen nem izgat szexuálisan, 1 gyereket láttam benne... és megrémültem nagyon, majdnem a hányás kerülgetett.."


Én 19 vagyok, alacsony, vékony, fiús-gyerekes alkattal. Gondoltam már, hogy ez probléma lehet, de Te most nagyon megnyugtattál.. nah kösz. Most aztán aggódhatok első szexuális élményemért.

2011. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Vagyis ha a fiúm elhányja magát tudni fogom miért..
2011. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

19F!


Köszi a válaszoltál.. Mint ahogy írtam már korábban is, elfogadom hogy 100%-ban nem lehet minden kapcsolatot elítélni. De az viszont biztos, hogy a nagy többségét igen. Mert sok a hátsószándékkal rendelkező ffi/lány. Vagy pusztán tényleg valami komoly baj van valamelyik fél személyiségével...


19/L

Azért a te eseted más te már 19 vagy! Nem tudom a párod mennyi idős stb. Mondat hogy, fiús lány vagy. Ezt egyszerűen lehet orvosolni. Öltözködés/smink.. stb Persze normális keretek közt.. Egy nő azért nő mert nem férfi :D:D... szóval érted mire célzok. :)

2011. jan. 3. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!