Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 28 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 28 éves pasi miért jár egy 17 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
A bensőséges beszélgetés miatt?, sex?, Az érett gondolkodás miatt? Szerintem egyik sem...
2011. jan. 1. 18:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy éretlen f@sz , és max a fiatal tini korosztállyal képes megértetni magát mert az ő korosztálya totál idiótának nézné mert agyilag még 17 éves szinten van-
2011. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Saját korosztályából nem talált senkit, akivel kialakíthatna kapcsolatot. Így a fiatalabb korosztályhoz fordult. Egy fiatalabbal könnyebb neki, mivel egy gyerek fel néz az idősebbre.
2011. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23 éves paim mér jár velem egy éve? (15). MERT SZERELMES BELÉM. -.-
2011. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, te meg egy takony vagy, a foggyos barátoddal egyetemben...
2011. jan. 1. 18:47
 5/29 anonim ***** válasza:
figyelj, en se vagyok mar fiatal, de van egy 13 eves lany, aki nagyon komoly. Mindenrol lehet vele beszelgetni, teljesen normalis. Nem az a sikitok a suli folyosojan mint a fabaszorult fereg. Par ev mulva szinte biztos hogy kapcsolatot alakitok ki vele. :)
2011. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

(15 éves lány : szerintem azért hogy lecsukják kiskorú megrontása miatt ^.^ drukkolok neki)

Talán mert gyerekes, talán mert nagyon megtetszett neki, talán mert a fiatalok könnyebben rávehetők bármire és könnyű őket megtéveszteni. Ezt talán tőle kéne megkérdezni (de lehet úgyis csak hazudna)

18/L

2011. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

utolsó előtti kicsit gondolkodjál már 13 éves, akár melyik oldalról nézem GYEREK, te meg perverz vagy. Meg 13 évesen komoly? jah biztos mikor az anyából kibujt Btk-t olvasott nem??


Barom

2011. jan. 1. 18:54
 8/29 anonim ***** válasza:
50%

:)Gondoltam hogy ezek lesznek a reakciók

15 vagyok, ez már nem számít megrontásnak. Szerintem az a nemrég betöltött egy év jelent valamit, és akár leszóltok akár nem, neki adom a szüzességem hamarosan.

2011. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani, de sajnos az általam ismert 14-18 éves lányok "jelentős" része k*rva.

Mi táskás lányoknak hívjuk őket egy itt feltett kérdés után. Kb.: Hol tudok olyan pénzes pasit fogni, aki karácsonyra megveszi nekem a ... márkájú táskát?

Az a baj, hogy ez a burokban (inkubátorban) nevelt generáció természetesnek tartja, hogy mindig mindent megkap, ha nem, akkor megszerez.


Persze tisztelet a kivételnek!


Csak sajnos egyre kevesebb a kivétel...


Egy ilyen társadalmi jelenséget pedig szívesen kihasználnak az idősebb/ kevésbé jóképű/ önbizalomhiányos... férfiak.

És az sem mindegy nekik, hogy nem kell könyörögni a napi szexért :)


Amúgy a helyes válaszhoz szerintem kevés az információ, lehet, hogy a vékony normális réteghez tartoznak.

2011. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

17 éves lány vagyok, és UTÁLOM a korosztályomat, mert éretlen, kommersz, igénytelen suttyók. (tisztelet a kivételnek, de nem ismerek olyat..) Az intelligenciájuk egy hintalóéval vetekszik. A fiúk csak arra mennek, hogy jól nézzen ki a "csajuk", akit lehetőleg jó részegen szednek fel.

És igen, a legjobban egy 28 éves férfival jövök ki. Nem "járunk", csak jóban vagyunk.

Nem éretlen, nála idősebb kollégái is imádják és tisztelik. Én is felnézek rá, de nem azért, mert idősebb (idősebb emberek is lehetnek teljesen sötétek, ez nem kofüggő), hanem mert tisztelem, mint embert. Úgy vettem észre, ő is tisztel engem. Megértjük egymást, nagyon jól tudunk beszélgetni, satöbbi.

Be lehet szólni, nem fogom telesírni a kispárnámat azért, mert ismeretlenek elítélnek. :)

2011. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!