Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 28 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 28 éves pasi miért jár egy 17 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
A bensőséges beszélgetés miatt?, sex?, Az érett gondolkodás miatt? Szerintem egyik sem...
2011. jan. 1. 18:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Na jólvan ne szórakozzunk már itt!!!


Lehet h akad 1-2 ilyen pár de ez akkor sem normális dolog már ne is haragudjatok, nem vagyok maradni de ez a korkülönbség kóros, és egészségtelen!


Ha a csaj 19 éves lenne akkor már ok...de így

2011. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, te már alapból úgy tetted fel a kérdést, hogy ítéletet is mondtál minden ilyen kapcsolat felett.

De konkrétan mi a baj ezzel? Ez miért b@ssza a csőröd ennyire?


Én is fiatal vagyok, de szerintem későbbi életemben is simán megdugnék egy fiatal, nálam akkor fiatalabb lányt majd. Mert miért ne? Neki jó lesz, nekem jó lesz, más pedig ne szóljon bele.


A kérdésre válaszolva, szerintem a szex miatt van a férfi a lánnyal. De ez nem bűn, vagy rossz dolog. A lány pedig felnéz rá a kora miatt és biztos be is jön neki a stílusa.

2011. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

19:14-es vagyok (a második)

Mellesleg nem mondhatja, hogy nem találna magának nőt a saját korosztályából. Intelligens, humoros, nem iszik, nem dohányzik, udvarias, nagyon is jóképű, és még sorolhatnám. Sokan álmodnak ilyen férfiról. :)

2011. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Hát nekem erről az egész dologról az a véleményem, hogy senkire nem tartoznak a párkapcsolatok akiknek nincsen benne részük! Hülyék vagytok, akik elítéltek teljesen tőletek idegen embereket azért, mert jópár évvel idősebb embereket szeretnek! (vagy jóval fiatalabbakat).Ez csak is rájuk tartozik. Ha szerelmesek, akkor összehordhatsz nekik fűt fát, nem fog neked hinni, és jogosan fog f*szfejnek tartani! Hogyha ezen a 11 éves korkülönbséges kapcsolaton vagy fenntakadva, akkor régen nem tudsz semmit! A legjobb barátnőmnek(14) a 29 éves barátjával lassan egy éve van kapcsolata, és hidd el nekem nem azért, mert vesz neki ruhát, táskát, cipőt!!!-,- Hanem mert szeretik egymást... Szóval én áldásomat adom rájuk!

És hidd el lesz neked nagyobb bajod is annál, mint hogy mások működő párkapcsolatait kedved szerint bíráld!

Nem rád tartozik és kész! Majd a sors megajándékoz téged is ilyen kapcsolattal...akkor beláthatod hogy milyen barom vagy!

Na csak ennyit...

15

2011. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok. És úgy látom hogy 14 éves lány 29 éves pasijával már nagyon durva. Hiszen a férfi már családod akarhatna, gyerekeket. Az én párom (22) viszont még nem férfi, még suliba jár, ez teljesen más! ( off: ők lefeküdtek már?mennyi idő után?)
2011. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Am lányok! Most őszintén, nekem a világgal van tele tököm... Milyen eltorzult groteszk mocskos dolgok vannak itt. Most őszintén ismeritek azt a fogalmat: erkölcs+tartás... Az az igazság hogy jómagam is 22/F vagyok... volt egy hasonló kapcsolatom bevallom... a csajszi 16 volt, tujátok 2 hetet voltunk együtt. És bevallom lehetett komoly, komolytalan, de mikor megláttam pucéran tudod mi ugrott be? Hogy egyszerűen nem izgat szexuálisan, 1 gyereket láttam benne... és megrémültem nagyon, majdnem a hányás kerülgetett..

És hiába fikáztok, valami nem normális azzal a pasival/csajjal aki ilyen kapcsolatban van... Lehet magyarázkodni, szerelem így szerelem, úgy.. 15 éves takony, meg ne magyarázkodjon nekem életről, meg szerelemről meg párkapcsolatról... én sem tudok semmit jóformán róla, te meg aztán?! semmit... Am 14 éves barátnődnek az anyja helyett lennél jól felpofoznám, a bájgunárnak meg levágnám a f/szát és szájába tömném...

2011. jan. 1. 20:08
 17/29 anonim ***** válasza:

Második 19:14 vagyok.

"erkölcs+tartás"? Aha, akkor menjek, és ribanckodjak a többi korombelivel? Rohadt erkölcsös lesz.

Van két ember. Bírják egymást. (A többiek esetében szeretik.) Mi ezen az erkölcstelen? Ha a pénz miatt vannak együtt, akkor igen, az. De ha szerelemből, akkor - szerintem - nem.

2011. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...

Mi a bajod a veled 1 idős emberekkel? Te is el vagy magadtól szállva hogy, huh TE mennyivel komolyabb vagy meg mennyivel MÁS a gondolkozásod. Jellemzően ez a tipikus gondolkodással rendelkeznek a kamaszok.. ami arra utal hogy "csak" egy gyerek... Másrészt az erkölcs fingod sincs mit jelent, és mit nem... a buktató ott van hogy, neked és nekem hol van az a bizonyos mérce.. és ehhez képeset hol van a többieknek a mércéje... ha nagy többség azt mondja igazam van, akkor sem biztos hogy igazam van :D.. Másrészt ne kúrjon és ne keljen pasi egy 14-15 éves lánynak.. maradjon a segg*n és tojás héjt bontsa le magáról...

2011. jan. 1. 21:00
 19/29 anonim ***** válasza:

Talán kötelező a velem egykorúakat szeretni? Én úgy tudom, hogy jogom van eldönteni. Nem tartom magam különbnek, de való igaz, hogy más a gondolkodásmódom és a világnézetem. Emiatt nem jövök ki jól a 17 év körüliekkel, ők kiutálják azt, aki nem olyan, mint ők. Én pedig nem fogok megváltozni senki kedvéért. Van, aki így is szeret.

Mindemellett egyetértek, hogy 14-15 évesen "kissé" korai lefeküdni bárkivel, de ennek nincs sok köze a partner életkorához szerintem. Egy 14 éves ne feküdjön le se 15 évessel, se 28 évessel. Ez az én véleményem, de ha ők helyesnek érzik, akkor ki vagyok én, hogy beszóljak?

2011. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy, egy 14-15 éves, de sokszor még idősebb emberek sem tudnak felelősségteljesen dönteni. Mert nem tud, vagy nem is akar mérlegelni. Vagy az a bizonyos mérce nincs a helyén.. Igen is el kell néha fogadni az tényt, néha atyáskodni kell fölötte.. ezt szabad ezt nem.. Ez lenne a szülő feladata, ami gyakorta hiányzik. Ez a szöveg érdekes mód amit leírtál Ők a 17 évesek legalább annyira kirekesztő rájuk nézve, mint amit te megfogalmaztál. De ha nem is akarsz máshogy viszonyulni hozzájuk, akkor természetesen nem is lesz másképp. Vagy ha valóban úgy van ahogy írtad akkor rossz helyen ismerkedtél, esetleg pont olyan a baráti köröd ahogy ez a "faj" megtalálható.. Nem lehet ráhúzni a vizes lepedőt senkire sem...


Én azzal sem vagyok megbékélve, akik azt hangoztatják: A lányok korábban érnek mint a fiuk.. Nah ehhez szoktam cinikus mosolyt fűzni...

2011. jan. 1. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!