Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ezt ki?

Figyelt kérdés
Van fiú, akit nagyon szeretek. Sok ideje ismerjük egymást, egyszer valahogy szóbajött hogy mennyire és hogyan szeretem... Leírtam neki, hogy nagyon szeretem és nem csak barátságból, hanem szerelemből, erre azt írta, hogy ő is így érez... Azért mertem neki leírni, mert sokat célzott arra, hogy szeret, szíveket küldött, stb. Bazi boldog lettem, úgy éreztem, végre van értelme az életemnek. Viszont a héten feltűnt, hogy nem nagyon akar velem találkozni, nem ír rám msnen, ha ráírok, nem nagyon tudunk beszélgetni, mert csak smileyeket ír vagy néha 1-1 szót. Ma viszont megtudtam, hogy van barátnője! Eddig nem volt neki, ezt tudtam, mert egy barátnőmmel járt, viszont ő szakított, nem a fiú, ezért mertem lelkiismeret furdalás nélkül "flörtölni" a sráccal. Mit tegyek, hogyan tudnám feldolgozni? Teljesen beleestem, ő is bevallotta hogy szerelmes belém, most mégis van barátnője, én meg úgy érzem hogy meghalok... :( Valaki segítsen kérlek!
2011. jan. 1. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom... És a srác is bevallotta tegnap, amikor visszavett msnre (később megint letiltott a nagy semmiért...), leírta hogy szeret engem, de nagyot csalódott. Pedig tényleg semmit se csináltam. :/
2011. jan. 3. 14:32
 12/15 anonim válasza:
Halj meg.....
2011. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Azt hittem szeret de kidobott. Minden magyarázat nélkül..... nem tudom hogy lehet túlélni csak vergődök..... átérzem a helyzeted, de segíteni én se tudok.
2011. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác egy idióta, és maga sem tudja mit akar. Te meg ne hagyd magad hülyére venni! Keress mást.
2011. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14:32: Csak utánad.

Többieknek köszönöm...

2011. jan. 3. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!