Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ezt ki?

Figyelt kérdés
Van fiú, akit nagyon szeretek. Sok ideje ismerjük egymást, egyszer valahogy szóbajött hogy mennyire és hogyan szeretem... Leírtam neki, hogy nagyon szeretem és nem csak barátságból, hanem szerelemből, erre azt írta, hogy ő is így érez... Azért mertem neki leírni, mert sokat célzott arra, hogy szeret, szíveket küldött, stb. Bazi boldog lettem, úgy éreztem, végre van értelme az életemnek. Viszont a héten feltűnt, hogy nem nagyon akar velem találkozni, nem ír rám msnen, ha ráírok, nem nagyon tudunk beszélgetni, mert csak smileyeket ír vagy néha 1-1 szót. Ma viszont megtudtam, hogy van barátnője! Eddig nem volt neki, ezt tudtam, mert egy barátnőmmel járt, viszont ő szakított, nem a fiú, ezért mertem lelkiismeret furdalás nélkül "flörtölni" a sráccal. Mit tegyek, hogyan tudnám feldolgozni? Teljesen beleestem, ő is bevallotta hogy szerelmes belém, most mégis van barátnője, én meg úgy érzem hogy meghalok... :( Valaki segítsen kérlek!
2011. jan. 1. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Álj elé és kérdezd meg,hogyha szerelmesek vagytok,mi a faxé nem veled jár?!! :DDD
2011. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kerül engem, nem tudnék vele mikor találkozni, de én se igazán értem...
2011. jan. 1. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak kamuzott...én a helyedben hagynám biztos találsz jobbat
2011. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mármint abban kamuzott, hogy van barátnője, vagy hogy szeret engem?

Könnyű írni, hogy hagyjam, találok másikat, de nehezebb megtenni mert nagyon szeretem. :(

2011. jan. 1. 18:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen f.szkalapok taposnak a legjobban a lelkedbe,szóval jobb is szerintem,hogy békén hagyott.
2011. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Én is tudom, mekkora köćsög, mégse bírom ki nélküle. Szörnyű érzés. :(
2011. jan. 1. 19:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mit számít majd ez 5 év múlva.
2011. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hagyjad a fenébe, nehogy fuss utána! Az ilyeneket jobb elkerülni. Tapasztalatból írom ezt, mert én is beleestem ilyen csapdába :S Nagyon sajnállak, mert ez tényleg xar érzés, ha pofára ejtenek, de áll fel, és tedd túl magad rajta!
2011. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem bírom hagyni, mert nagyon szeretem... =( Barátnőm mondta, amikor még nem volt semmi gond, hogy nagyon meg fogom utálni azt a gyereket... Én akkor megígértem neki - magamnak is, barátnőmnek is meg a srácnak is - hogy soha nem fogom megutálni... Tegnap kur.vának nevezett a hátam mögött, de így se vagyok képes haragudni rá. Letiltott msnről.. Barátnőm meggyőzte, hogy oldja fel a tiltást. Azt írta, hogy azért tiltott le, mert úgy érzi már nem szeretem... Szilveszterkor itt volt nálam az a barátnőm, aki ismeri a srácot, és megkért, hogy írjak neki néhány dolgot, mert folyton szidják egymást. Beírtam neki, előtte és utána is írtam, hogy a barátnőm üzeni, de azt hiszi, hogy én gondolom így..
2011. jan. 3. 14:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, ez eléggé gyerekes hozzállás...szerintem nem kéne a srácot zaklatnod, mert már tényleg hülyének fog nézni, ha ilyen megnyilvánulásaid vannak. Fogadd el, hogy nem kellesz neki és kész, ne fuss már utána!!
2011. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!