Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek írjak neki? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki? :S Vagy ne csináljak semmit?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal szakítottunk pár napja, de vannak dolgok, amiket szeretnék neki elmondani. Egy közös ismerős szerint nem szeret, azért, mert voltak 'kiborulásaim', ilyesmik, és nem akarja egyáltalán újrakezdeni velem. Én szeretem amúgy. Na szóval, a közös ismerős véleménye fél óránként változik:'hagyd békén, nem szeret, keress mást.'

'beszélj már vele, mi az istentől félsz?' Nem értem az egészet. Azt mondta, ne használjuk postásnak, ne rajta éljük már ki a vágyainkat :D Most nem tudom mit tehetnék.


18L


2011. jan. 1. 17:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen, így gondolom én is, utolsó, ennek ellenére nem merek kezdeményezni. Hétfőn megyek pszichológushoz, mert régóta elfojtott pszichés problémáim vannak, ha egy kicsit megváltoztam, talán kezdeményezek majd.
2011. jan. 1. 18:16
 22/26 anonim ***** válasza:
Egy levélben foglald össze a mondandódat.
2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ezzel egyébként, hogy még mindig reménykedem, hogyha őszinte leszek, visszajön.:S Meg amúgy is úgy érzem, hogy lenne rá esély, hogy újra együtt legyünk, csak nem akarok pofára esni, ezért nem próbálkozom...:S Szerintem elmegyek pszichológushoz, ha kicsit jobban érzem magam lelkileg...akkor talán...:S De akkor már úgy fogom csinálni, hogy felhívom, vagy valami.
2011. jan. 1. 18:26
 24/26 anonim ***** válasza:
Figyu, én a levelet választanám. Leírhatod az érzéseidet, s nem kell tartanod attól, hogy közbeszól. Légy őszinte, hol hibáztál, mit gondoltál át. Ajánld fel a lehetőséget, hogy ha ő is így látja, akkor adjon egy esélyt a beszélgetésre Aztán meglátod. De ne teperj, ne könyörögj, ne vádaskodj! A srácok utálják ezt. És a döntést add az ő kezébe, mert azt méginkább rühellik, ha úgy tűnik, nem ők döntenek. A vermet te árkolod, de beleugreni neki kell, önállóan, saját akaratból:)
2011. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem, hogy írok egy blogbejegyzést, és belinkelem neki. Biztos, hogy elolvassa.
2011. jan. 1. 22:23
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért avass be minket is, hogyan reagált a bejegyzésedre! Már csak azért is, hogy gyűjtsük a tapasztalatot,okosodjunk férfilélekből!:)
2011. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!