Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek írjak neki? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki? :S Vagy ne csináljak semmit?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal szakítottunk pár napja, de vannak dolgok, amiket szeretnék neki elmondani. Egy közös ismerős szerint nem szeret, azért, mert voltak 'kiborulásaim', ilyesmik, és nem akarja egyáltalán újrakezdeni velem. Én szeretem amúgy. Na szóval, a közös ismerős véleménye fél óránként változik:'hagyd békén, nem szeret, keress mást.'

'beszélj már vele, mi az istentől félsz?' Nem értem az egészet. Azt mondta, ne használjuk postásnak, ne rajta éljük már ki a vágyainkat :D Most nem tudom mit tehetnék.


18L


2011. jan. 1. 17:25
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Annyit tennék hozzá, hogy nekem több msn címem van, az aktuálisat letiltotta a voltbarátom, de az egyik régebbin most is fent van.
2011. jan. 1. 17:26
 2/26 A kérdező kommentje:
Ehh, most meg lelépett. -_- Akkor csak holnap tudok vele beszélni...már ha lenne hozzá bátorságom.:S
2011. jan. 1. 17:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

hát ebben a történetben két olyan dolog van, ami 15 év felett irtó ciki: 1. mással üzengettek, ahelyett hogy megbeszélnétek - felnőttek vagytok, nem?


2. az ilyet nem msn-en kell megbeszélni. hívd fel, menj el hozzá, akármi.

2011. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem, sexnél vannak a párkapcsolati kérdések!

Ha egyszer nem szeret, szakított veled ráadásul tudod, hogy letiltott msnnen akkor én hagynám a francba. Annyira gáz mikor egy lány így siránkozik valaki után! Nem kellesz neki keress mást! Legyen egy kis büszkeséged!

2011. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

úgyse fogod tudni megállni, de ne keresd legalább jópár napig vagy hétig, amíg elcsitulnak a kedélyek


ha te futsz utána abból nem biztos hogy jó dolog fog kisülni és később ciki lesz...

2011. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, mert anyám meg kitalál dolgokat, hogy miért szakított velem a fiú.:) Arra sem találok megoldást, hogy anyámat rávegyem, hogy fogja be a száját. -_-"
2011. jan. 1. 17:36
 7/26 anonim ***** válasza:
szeretem ezeket a "legyen büszkeséged" tanácsokat, ezek az emberek is ugyanúgy megalázkodnának ha szerelmesek lennének. Ha nagyon szereted, megpróbálhatod visszaszerezni, lehet, hogy csak idő kell neki, legyen sratégiád és csináld okosan! Sztem semmit nem veszítesz ha próbálkozol, max ugyanott leszel mint most, és ne felejtsd: soha ne bánd meg amit megtettél, csak azt amit nem...ez főleg igaz a szerelemre
2011. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én sem írnék neki, mert egy srác, ha szeret, jelentkezik. Ha meg eldőlt a fejében, akkor bármit csinálsz.

De lehet, hogy elszúrtad, s a lelkednek könnyebb, ha őszinte lehetsz utoljára hozzá: írd meg neki levélben, emailben...Szórj hamut a fejedre, ha van miért, s bízd rá! Ha visszajönne, becsüld meg! Ha nem méltat válaszra sem, akkor elege van belőled. A következőnél már ne hibázz!

2011. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Szerintem beszélned kéne vele. Max várj egy kicsit, amíg nyugisabb lesz minden. Veszíteni valód nincsen, hiszen ez a máson keresztül beszélgetés így is elég égő, rosszabb nem lesz. Persze ez attól függ mennyire vagy büszke ember. Én biztosan tisztáznám a dolgokat. :'DD
2011. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ne írj..
2011. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!