Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek írjak neki? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki? :S Vagy ne csináljak semmit?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal szakítottunk pár napja, de vannak dolgok, amiket szeretnék neki elmondani. Egy közös ismerős szerint nem szeret, azért, mert voltak 'kiborulásaim', ilyesmik, és nem akarja egyáltalán újrakezdeni velem. Én szeretem amúgy. Na szóval, a közös ismerős véleménye fél óránként változik:'hagyd békén, nem szeret, keress mást.'

'beszélj már vele, mi az istentől félsz?' Nem értem az egészet. Azt mondta, ne használjuk postásnak, ne rajta éljük már ki a vágyainkat :D Most nem tudom mit tehetnék.


18L


2011. jan. 1. 17:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Anyádnak mi köze a te párkapcsolatodhoz,gondolom szakítás előtt is beledumált a fiú meg megunta ezt,ezért dobott valószínű...És miket talál ki,amúgy,és még annyihogy talán nem msn kéne élni,meg kommunikálni kéne,nem üzengetni,mint az oviban...Sose fuss olyan szekér után...
2011. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ez most drasztikusan hangzik, de: várj három hónapot! utána beszélj vele.

Körülbelül ennyi külön töltött idő alatt elválik, hogy valóban szeretitek-e egymást. És három hónap nem nagy idő.

2011. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nekem igen, mert lehet, hogy kimegyek Németországba tanulni. 2 hónapon belül...
2011. jan. 1. 17:55
 14/26 anonim ***** válasza:

ma 17:38 :

Elhiheted nekem, hogy én is voltam szerelmes és vagyok is. Soha (!) nem "alázkodtam" meg egy pasi/férfi előtt sem, pedig nem is egy volt aki elhagyott. Elhagyott? Hát had menjen. Lehet sirtam utána, de nem előtte és nem neki. Jött másik. 5éve vagyok együtt a párommal, ő mindenem, szó szerint, mert senkim nincs rajta kívül, de ha elhagyna nem futnék utána, mert igenis is van büszkeségem!

Csak sajnos igazad van, mert nagyon kevés ilyen nő van mint én, hisz a legtöbb megpróbálja visszaszerezni az elvesztett férfit. Csak annak is van oka ha elhagynak valakit! És én ezt elfogadtam mindig ! :)

B.Ú.É.K

2011. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Három hónap?Az a pasi,három nap múlva befog újjítani valakit...A pasik nem várnak, szereznek szamarat aztán közbe a szamár hátán,keresik a megfelelő lovat...
2011. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy a srác nem akar távszerelmet, s már biztosítja is a szabdságát?
2011. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hasonlót írtál ma ki, és ott leírtuk a véleményünket
2011. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Eddig is szabad volt, sosem szóltam bele abba, hogy mit csináljon, és hogyan, mikor. Az anyám tücsköt bogarat összehord, hogy homokos, hogy az anyja kényszerítette, stb...Már napok óta nem beszéltem vele, úgy gondoltam max 3 hét, és ha mást nem, elmondom neki, amit szeretnék. De lehet, hogy írok neki 1 emailt. Még nem tudom...
2011. jan. 1. 18:07
 19/26 A kérdező kommentje:
Ehh, nyilván azért írtam ki azt is, mert ez a dolog nagyon foglalkoztat, és kíváncsi vagyok minél több ember véleményére. Már kezdek bekattanni, mert szeretem, és vissza akarom szerezni, de a büszkeségem visszatart. :S
2011. jan. 1. 18:08
 20/26 anonim ***** válasza:
ne tartson vissza szerelemben nem számít a büszkeség csakis az Őszinteség és az igaz szerelem
2011. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!