Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztetek mikor az expasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek mikor az expasitokról kiderült, hogy vőlegény lett és jegyese van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyesmiről nem tudok, de ha megtörténne, akkor sem érintene rosszul. Sok boldogságot nekik! Végre egy olyan lány, akit meg tudott tartani.
2010. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem elég rosszul esett. El is sírtam magam. De nem azért, mert még mindig szerelmes voltam belé, hanem csupán az önbecsülésemnek volt egy pofon, hogy sok évnyi együttjárás után csak úgy ripsz-ropsz eljegyez valakit, holott még egy éve se jártak.
2010. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyike expasimról van szó...

Volt, amelyikről kiderült, az hidegen hagyott, de egy másikról ha kiderülni, szívbajt kapnék.

2010. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hja az első reakcióm, az volt, hogy óriásit dobbant a szívem...megdöbbentem....de hál istennek nem sírtam, amit jó jelnek vélek...2 éve hagyott el ...

viszont az exem nem olyan embernek tartom aki jó férj lesz, mert pl. anno nem birta elviselni ha korlátozom a szabadságában, és a hűségről is érdekesen gondolkodott.

2010. dec. 31. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szóval a többévnyi együttjárás az ránk vonatkozott. (Több, mint hat év!!!!!) Nálunk csak szó volt róla, hogy majd lesz eljegyzés meg esküvő, nem lett. Persze jobb így utólag azóta én is megtaláltam a másik felemet, és sose voltam ilyen boldog. Csak mindennek fényében volt bennem egy olyan érzés, hogy ha mi hosszú-hosszú évek során nem jutottunk el egy ilyen komoly döntésig, ő meg ennyire hamar, miután szakítottunk, és összejött azzal a lánnyal, akkor mennyire volt érzelmileg komoly a mi kapcsolatunk. De ez még régebben volt, most már nem fáj. Akkor sokkolt a fent említett okok miatt.
2010. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez azért valahol olyan elszomorító ...hogy elhagynak, aztán rá pár hónapra már új kapcsolatban leledzik...
2010. dec. 31. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem volt egyszerű. De a vicces, hogy gyakorlatilag én picivel előbb találtam rá a páromra, mint ő. És nekem az rengeteget segített, hogy a párom ott volt nekem. Tudta, min megyek keresztül, és megértette.

Már nem fáj, csak néha összeszorul a szívem bizonyos szitukban. Ennyi.

2011. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!