Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nincs hozzám való lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs hozzám való lány?

Figyelt kérdés
szóval ,eztmogyák h jólnézek ki(de amúgy sovány vagyok de még nagyon fiatal 16/F) szóal már lassan másfél éve nem volt senkim, kedves vagyok ,sportolok , meg ha azállítások szerint jól nézek ki.. bulizni olyan sűrün nem járok mint mások ,de járok . Akit találok láy t ő messze lakik . lehet h zért mert nem az a tipus vagok akit minden buli után ugy kelll összekaparni? (nem azt mondom h nem iszom ,csak nem részegedek le)
2010. dec. 31. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem találsz, mert nem keresel, mert még fiatal vagy és valószínűleg nem vagy szerelmes senkibe.
2010. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:
100%
sosem értettem mi köze ennek ahhoz hogy mennyit iszol...
2010. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

xD

Nem akarok bunkó lenni, de én még azt sem értettem, hogy miért kell így írni.

2010. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen keresgélsz, ha egyáltalán keresgélsz. Tartsd nyitva a szemed, és találsz neked való lányt. Rendszerint a legváratlanabb pillanatban tűnik fel olyan, aki esélyes barátnőnek. ;)

"lehet h zért mert nem az a tipus vagok akit minden buli után ugy kelll összekaparni? " Ezt nem tartanám nagyon valószínűnek. Egy normális ember nem szereti a részegedő hülyegyerekeket, nekem egyenesen hányingerem van tőlük.

2010. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg földrengető katasztrófa, hogy 16 évesen nincs csajod. Nem is tudom, hogy lehet ezt túlélni. Most már biztos, hogy egyedül maradsz egész életedre.
2010. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 évesen nem tudom ez miért akkora probléma. Miért 14 és fél évesen volt valakid? És az számodra mit takart?

Komolyan, 26 éves vagyok és mégse vagyok elkesereve azért, mert ninc senkim. Majd lesz, mert nem vagyok se ronda, se buta se béna...

Ja, meg biztos elég érett vagy, ha azt hiszed, hogy azért nincs csajod, mert nm iszol eleget. Akkor ha szerinted eért van, akkor igyál... :P

16 évesen be se kellene hogy engedjenek szórakozóhelyre és azt is törvény tiltja, hogy kiszolgáljanak alkohollal. Kezét vágnám le annak, aki kiskorúnak alkoholt ad. Legfeljebb otthon, ünnepekkor pár korty pezsgő, mert nálunk a ivás az hagyomány, de amúgy még ezt se tartom helyesnek, hogy a gyereket kiskorától kezdve szépen ránevelik az ivásra...

2010. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

eddig azt mondták nem keresel eléggé, én meg azt hogy keresel és ezért nem jön:D

engedd el magad, sodródj az árral, és úgyis beleakadsz valakibe. nekem bevált:)

azt mondják, a szerelem akkor jön, amikor a legkevésbé számítunk rá:)

L/16

2010. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt vagyok én! ha esetleg érdekellek v vmi akk irj privit
2011. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!