Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány szeret velem lenni, vonzódik hozzám, és kívánja a szexet, de nem szerelmes? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Azt biztosan tudom, hogy nem csak testi kapcsolatot akar.

Elég fura lány, soha nem idegeskedik semmin, ha felhívom jó neki, ha nem, akkor nem feltétlenül keres... valahogy azt érzem, hogy nem szerelmes. Nagyon nehezen nyílik meg, és nehezen megy bele egy újabb kapcsolatba....

Nem akarom, és nem is lehet kiharcolni a szerelmet, de van-e valamilyen módja, hogy elérjem, lelkileg is vonzódjon hozzám? (mindketten 27 évesek vagyunk)

Csak mert én kapcsolatot szeretnék, nem szex-barátságot vele.


2011. jún. 15. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen módja, hogy beszélgessetek sokat. Miért nehezen menne benne egy újabb kapcsolatba? Amúgy szex-barátságból könnyen lesz kapcsolat szerintem. ;)
2011. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B.Ronald válasza:
Én a helyedben örülnék, hogy kifogtam egy ilyen lányt. Nekem pont az ilyesmi jönne jól. gondolj bele. nem kell állandóan füznöd, nem kell hivogatnod, nem féltékenykedik, stb stb, de dugni akar. szerintem ideális nő. én a helyedben nem aggodalmaskodnék, csinálnám ami jól esik, sokat lennék vele, sokat sexelnék vele, stb stb. ez szerintem igy elég király. Mondjuk rám nem biztos hogy halgatni kell , mert 20 vagyok. mondjuk volt már pár kapcsolatom, de ilyen még soha, és nekem hiányzik.
2011. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) utolsó: tetszik a válaszod, igazság szerint mindig is az effajta vagányság hiányzott belőlem. De 27 évesen valami komolyabbat szeretnék, vagy nem vagyok normális?
2011. jún. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!