Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kézikönyv "csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézikönyv "csak a külső számít? " kérdezőknek (? )

Figyelt kérdés

pár(ezen a hangsúly , túl sok létezik nincs időm leírni mind és nem is ismerem az összeset persze ) főbb típust fogok itt felsorolni , mert úgy látom az emberek nincsenek tisztában hogy milyen sokféle gondolkozás létezik , a legtöbben csak odáig képesek eljutni hogy a másik nem csak a külsőre megy


I. Ha lány vagy ...


a, És csak a kinézet számít neked :

Nagyon sokszor ki fognak használni emiatt , és jobb esetben később megváltozik a felfogásod a "b" pontra

Sokat használják rád a "plázacica" jelzőt vagy egy "hivatást is" : "Végigtáncolta az estét , majd pénzért árulta a testét"


b, Számít a kinézet , de fontos a belső is

Teljesen normális vagy , még szép hogy az első benyomást a külső adja, de ez magában nem elég. Tudsz kompromisszumokat kötni kinézet terén ha mellette a tulajdonságai neked megfelelőek . Sokra viheted az életben , és nem fogod beérni egy jóképű szexbábuval ( lásd Férfiak/a,). Gratulálok


c, Egyáltalán nem számít a kinézet , csak a belső a fontos

Te egy hazug ember vagy. Vagy önbizalom hiányos , magát rondának képzelő , vagy esetleg ért valami komolyan trauma ami megváltoztatta az egész nézőpontod a világról de őket hagyjuk most

Nagyon boldog életed lehet (kivéve ha a hazughoz tartozol!) mivel túl tudtál lépni a külsőségeken. Neked is gratulálok


d, Csak a pénz érdekel

Erről nem is mondanék semmit , a legtöbb vélemény ezzel a típussal szemben feltűnően megegyezik


II Ha Fiú vagy ...


a, csak a kinézet számít neked:

Te olyan vagy mint az átlag amerikai csávók , buli , szex , haverok , sport más nem is nagyon érdekel. Gyakran fogod csalni a barátnőidet és az "I/a" a kedvenc típusod

A gond az hogy II/a -ba sokkal több fiú tartozik bele mint I/a-ba lány


b, Számít a kinézet , de fontos a belső is

ugyanaz mint a I/b, gratulálok


c,Egyáltalán nem számít a kinézet , csak a belső a fontos

Nos ez is nagyon hasonló mint az I/c csak idetartoznak még azok a fiúk is akik interneten előszeretettel szeretik mondogatni hogy "én más vagyok mint a többiek , nekem úgy tetszel ahogy vagy"

Velük vigyázni kell mert sokan nem gondolják így , de egy patronos ismerkedésre teljesen jól bejön nekik ez a szöveg


2010. dec. 30. 18:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nah mesélj hogy látod te akkor ezt a témát ?:D
2010. dec. 30. 21:53
 12/16 anonim válasza:

Megfogtál... Tudod, azon agyalok egy jó ideje, hogy azok a fiúk akik jól néznek ki, miért olyan tahók. Azok viszont, akik nem olyan jóképűek, belülről pont olyanok, amilyen fiúkat szeretni tudnék.

Tehát a témafelvetésed érintett engem...mert nekem fontos a külső, de belső is, vagyis anélkül a külső nem ér semmit...szóval I/b-be tudnám magam sorolni( de azt hiszem nálam komplikáltabb a helyzet).

2010. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lírás, nem egy húde nagy találmány... Aki egy kicsit is nyitott szemmel jár, az észreveszi ezeket a "csoportokat", és a jellemzőiket is... 18/F
2010. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Tudod, azon agyalok egy jó ideje, hogy azok a fiúk akik jól néznek ki, miért olyan tahók"


magán vélemény de szerintem azért mert mindent könnyebben kapnak már fiatal koruk óta és nem tudják milyen nehéz megdolgozni valamiért , de ez a lányokra is igaz akik nagyon szépek


és nem azért írtam ezt le mert olyan okosnak gondolom én magam , csak az oldalt olvasva látom hogy nagyon egyirányúan tud gondolkozni sok ember

2010. dec. 30. 22:53
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Mint valami rossz nőimagazin rossz teszteredménye XD

Jelentkezhetsz egynél "újságírónak", ott vevők az ilyenre. :D

2011. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A gond az hogy II/a -ba sokkal több fiú tartozik bele mint I/a-ba lány"


Ez pont, hogy fordítva van.

2011. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!