Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már régóta ismerjük egymást, volt is köztünk egy kis fellángolás de egy idő után nem beszéltünk, én viszont szerelmes lettem. Ő most egy másik lánnyal találkozgat stb. De nem tudom, hogy mit csináljak. Szeretnék újra együtt lenni vele! Tanács, vagy ötlet kellene!
2010. dec. 30. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdeklődj utána, éreztesd vele, hogy érdekel téged. Ha te is érdekled őt, akkor venni fogja az adást, és ő is érdeklődni fog.
2010. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miért szakadt meg a kapcsolat...? Ez nem jó,hogy így hagytátok elúszni a dolgot.Próbálj meg beszélgetni vele, érdekeld,hogy mi történik vele,kérdezgesd.Viszont ha a fiú teljesen azzal a másik lánnyal foglalkozik, akkor nem éri meg.Szóval FIGYELJ RÁ és úgy is észreveszed ha nem viszonozza a dolgot...
2010. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!