Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az egy srácnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az egy srácnál hogy időt kér?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja jártunk, és közölte h ő ezt így nem tudja, neki idő kell, és egy ideig "szüneteltessük" a kapcsolatunkat, de mindennap találkozunk ugyanúgy, csak nem csókolózunk ésatöbbi.. azért is kért "szünetet" mert a volt barátnőjével 2évig járt, és talán túl gyorsan kerültünk mi így egymás közelébe? mert mondja h szeret, és látom is rajta, h türtőzteti magát néha ha túl közel ér az arcunk pl. tehát látom rajta h szeret. de ma pl mikor hazafele a haverja is ott volt vele ak persze nagy legény volt és én is "haverszámba" tartoztam. mit tegyek? várjak rá? kb már meg sem merem kérdezni ezt, mert attól félek h ezért fogja azt mondani h jóvan ennyi. pedig én szeretem őt. kérlek segítsetek, mit tanácsoltok?
2009. jan. 26. 17:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó.Már bocsi de szted miért kérne azért időt egy fiú mert a lány ronda?^o) nem minden a külső már bocsi.

A kérdésedre a válasz...énis ugyanebbe a cipőbe jártam.A barátomnak volt utánam egy barátnője 4 hónapig voltak együtt de a csaj állandóan szakított vele visszakönyörögte magát meg minden.Utána újból összejöttünk és időt kért.Ugyanúgy mint nálad.Én megmondtam neki,hogy most döntsön hogy kit szeret mert tudok gyorsan találni magamnak vkit aki megbecsül és nem csak hülyül velem hogy egyszer szeret egyszer meg bizonytalan.Észbekapott :) Azóta együttvagyunk.:) Sok sikert ;-)

2009. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Megnyilvánul ez a tetteiben is?:/
2009. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mármint,hogy szeret?Megnyilvánul?
2009. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok előttem szóló!Te aztán igazán bátor csóka vagy, meg kell hagyni,hogy a névtelenség homályából csakúgy hajigálod a negatív jelzőket >:-( Ha egy pasi szakít a barátnéjével-főleg ha a csaj lapátolta a srácot- akkor próbálja a dolgot kompenzálni azzal, hogy szinte azonnal utánna bealakít egy újabb macát.Legalábbis ez bevett gyakorlat. Aztán lehet ez a maca akármilyen istennő,úgyis ott köt ki a dolog előbb vagy utóbb- de inkább előbb-,hogy az egészből nem lesz semmi. Egyrészt még "gyászol",másrészt még nem egészen tudja elhinni, hogy a n.o.1es jelölt többé nem jön vissza,valamint nem fog fejestugrani egy újabb kapcsolatba amíg nem élvezte ki a szabadságot.Fel a fejjel; van ilyen Boniem! Nézz másik csóka után, ez a mostani nem neked lett kitalálva.
2009. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

igen, mert mikor együtt vagyunk így visszafogja magát, látom h meg akar csókolni, és ahogy rámnéz.. tudom hogy szeret...

aki előtte írt: énis pont ezt mondtam neki ma, hogy tudom h aza 2éves kapcsolatnak marad nyoma, de elvileg énis benne voltam a szakítás okában, és mondja meg h mit akar.

2009. jan. 26. 19:07
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az időkérés szerintem egy aljas játék a másikkal. Ilyenkor az van, hogy bele se gondol, hogy addig a másik mi érez.


Az időkérés kb arra jó, hogy szétnéz, van-e valaki jobb nálad, és addig is rajtad hagyja a "foglalt" táblát, hogy ha nem talál jobbat, visszatérhessen. Az hogy közben te szenvedsz, fel se tűnik neki.


Szóval szerintem mondd meg neki, hogy nem vagy te focimeccs, hogy időt kéregessen, hanem döntse el, hogy mi van.


Látod rajta, hogy szeret... ez csak őrlődés, amit látsz rajta. Mindent akar... vagy maga se tudja mit.


Azt kell mondanom, főleg, ha az exnő elérhető (napi) közelségben van, akkor ezt a kapcsolatot bukni fogod. Nagyon sajnálom.

2009. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ido keresen azt lehet erteni,hogy nincs tisztaba az erzeseivel es nem tudja mit akar.Ezek az idokeresek mindig rosszra vezetnek,mert nem gondolja jol at es szakitas lesz a vege.
2009. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem lehet hibaztatni, en nem is mennek bele olyan kapcsolatba, ahol a pasi par hettel azelott szakitott valakivel, mert magamrol tudom, hogy ido kell, mig tul teszi magat az ember akar tagadja akar besimeri. Ezt nem tudja iranyitani, adj neki idot, amig tulteszi magat a non.
2009. jan. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
csak ez igy nagyon rossz... hogy szeret és elkezdtük... és nem gondolkodott... ha kérdezek valamit h legalább mondja meg h legyen e vége v ne ak meg nem mond se igent se nemet...
2009. jan. 27. 14:52
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kimondanám,hogy vége.Így csak saját magadnak ártasz legtöbbet.Ha vége lesz és nem beszéltek egy jó ideig,viszont majd felkeres,akkor igen,meglehet,hogy tényleg szeret/szeretett illetve akart Veled komolyabbat,de Te tudod a legjobban,hogy ez így nagyon nem jó!Sok sikert!!!
2009. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!