Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az egy srácnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az egy srácnál hogy időt kér?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja jártunk, és közölte h ő ezt így nem tudja, neki idő kell, és egy ideig "szüneteltessük" a kapcsolatunkat, de mindennap találkozunk ugyanúgy, csak nem csókolózunk ésatöbbi.. azért is kért "szünetet" mert a volt barátnőjével 2évig járt, és talán túl gyorsan kerültünk mi így egymás közelébe? mert mondja h szeret, és látom is rajta, h türtőzteti magát néha ha túl közel ér az arcunk pl. tehát látom rajta h szeret. de ma pl mikor hazafele a haverja is ott volt vele ak persze nagy legény volt és én is "haverszámba" tartoztam. mit tegyek? várjak rá? kb már meg sem merem kérdezni ezt, mert attól félek h ezért fogja azt mondani h jóvan ennyi. pedig én szeretem őt. kérlek segítsetek, mit tanácsoltok?
2009. jan. 26. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, Én nem tudom.. ha már valaki időt kér, az kb. egyenlő a szakítással.. jó, nagyon kisarkítottam most, de nagy esélye van!

Mert: miért kér időt, ha szeret???? Ez már eszedbe jutott?

Mondani mindent lehet ám..

És, igen.. lehet, hogy nem heverte még ki a volt barátnőjét!

Én a helyedben nem várnék Rá, mert minek?

Ha egy kapcsolat így kezdődik, az nem a legjobb!!


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen az időkérés sokszor a szakítás elhúzódása csak, amiatt mert még nem mert szakítani.

2 év sok idő, az a kapcsolat nyomot hagyott, ez mindenképpen szerepet játszhat benne.


Én egyszer kértem időt és egyértelműen azért mert nem voltam már biztos benne és azt akartam megnézni, milyen ha nem találkozom vele jópár napig, hiányzik-e, mi történik.

2009. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de épp ez a bajom, h beszélt a volt barátnőjével, és direkt azért akarta ezt h érez e még iránta valamit, és közölte h nem, hanem engem szeret. kész agyhalál. én ezt nem bírom...
2009. jan. 26. 18:08
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd az egészet a fenébe, és folytasd nélküle. Ilyen friss kapcsolat és máris "idő kell"... ? Mikor szakított a volt barátnőjével?

Ezt általában szakítás követi, az időkérés az átmeneti állapot. Hány évesek vagytok?

2009. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
17évesek vagyunk. hát kb 2-3 hétre a volt bnője után jöttem én...de már vagy fél éve "figyelt" ...
2009. jan. 26. 18:18
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

És mennyi idő telt el aközött hogy kérte a mosolyszünetet majd azt mondta válaszként hogy már nem érez iránta semmit.

De ez ellent mond a szív logikájának. Ha már időt kért naná h érez még iránta, hogyne.

A kérdés, nem jöttél-e túl korán, várni kellett volna talán ezzel a kapcsolattal, hogy kiheverje.

Ha már nagyon eleged van, akkor vége lesz, nem fogod tudni folytatni.

2009. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hét

kevés

2009. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Ha egy srác időt kér azt jelenti ronda vagy!

Ezt nem bántásból mondom magamból indulok ki.

Keress másik pasit.

2009. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,az előttem válaszolóhoz csak annyit fűznék,hogy nem jött volna össze veled,ha ronda lennél,viszont a többieknek igazat adok,hagyd ott,nem éri meg,csak felemészted magad!!:(
2009. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
de.... az a baj h én tényleg érzem h szeret...
2009. jan. 26. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!