Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal 10. hónapja vagyunk együtt, és a minap nála voltam. Kicsit belenéztem a számítógépen az adataiba (tudom, csúnya dolog), az msn-es beszélgetéseibe. Tudja jól hogy féltékeny vagyok egy lányra, mondtam neki, és ezzel a lánnyal kapcsolatos sz msn-es beszélgetés. Olyanokat írkáltak, hogy ha csak 2 hete lenne velem együtt, akkor otthagyna érte; akkor kérdezte hogy mit csinálnál ha megpuszilnálak?; így "enyelegtek egymásnak". Abban kérem segítségeteket, hogy szerintetek most mit csináljak? Most szakítsak vele? Tanácstalan vagyok! Írjátok le gondolataitokat! És a legfontosabbat hozzáteszem hogy nagyon szeretem! Előre is köszönöm!
2010. dec. 30. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

uh ez durva..viszont belenézni más személyes dolgába méginkább az..

beszélgess vele, de ne áruld el hogy láttad a beszélgetést..csak kérdezd meg szeret-e..de mondd hogy legyen őszinte, és ígérd meg h nem fogsz hisztizni ha nem a válasz

20/L

2010. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek után megbízol még benne? Én személy szerint nem tudnék. És szerintem nagyon bántó az, amit írt, hogy ha 2 hete járnátok, otthagyna azért a csajért. Bocsi, de azt látom, nem becsül meg valami nagyon. :(
2010. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kérdezz rá. és beszéld meg vele. ennyi idő után úgyis észre veszed ha kamuzik, vagy ideges a téma miatt. ha meg úgy látod hogy teljesen őszinte akkor nincs miért aggódnod :)
2010. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudja hogy megnéztem, kicsit kuborultam mert nagyon rosszul esett, és mondtam neki hogy nem bízok meg benne, de szeretem. Azt hitte szakítani fogok, de amikor mondtam hogy szeretem, akkor megkönnyebbült és úgy vette az egészet mintha semmi nem történt volna... :(
2010. dec. 30. 00:33
 5/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Uhh ez nagyon gáz:S

Megértem ,hogy miért nézted meg a beszélgetést, még ha ne mi is szép dolog.....de ha bizalmatlan vagy ,akkor ilyen eszközökhöz kell folyamodni:S

Az a probléma, hogy a barátod valamiért nem érdekled annyira:S

Képzelem milyen rossz érzés lehet:(

Nem akarsz ráijeszteni, hogy a kapcsolatotok végét jelentené, ha nem szeretnéd ennyire ?

Mert ha büntetlenül megússza, akkor megint próbálkozni fog:S

2010. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem :)
2010. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dag ***** válasza:
Írj a keresőbe itt baloldalonm, és a többi 100 ezer ilyen kérdésben megtalálod a választ! :D
2010. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem, mint minden normális kapcsolat alapja, most is az őszinteség a kulcsszó. Őszintén mondd meg ami nyomja a szíved, ne titkold el, hogy belenéztél. Ne kérd semmire csak az őszinteségre. Hidd el, ha teljes lelkedből őszinte leszel, bárhogy is alakul a dolog ezután, mindenképp nyugodt lesz a lelkiismereted, és helyes döntést tudsz majd hozni. Ha szakít veled, akkor annyit is ért az ő szeretete...
2010. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mikor kezdtél el féltékenykedni? Összevesztetek már emiatt korábban?

Nem érdemes gyötörni magad ha nem bízol benne. Szerintem ha más megoldás nincs akkor szakítanod kellene aztán majd találsz valaki mást aki soha, de soha nem csalna meg. Ha egy kapcsolatban nincs meg az őszinteség és a bizalom akkor az már eleve rossz.

2010. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ő nem szeret Téged. Ha szeretünk valakit akkor nem írunk ilyet, hogy otthagynánk 2 hét után. Szerintem minél előbb zárd le, légy túl rajta hamarabb. :(
2010. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!