Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú vagyok.13 éves. Ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok.13 éves. Ha van szemüvegem és nagy szerencsére ma még egy fogszabályzót is kaptam lesznek bajaim, a baratnőkereséssel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, 10 évvel ezelőtt még "ciki" volt a szemüveg, a fogszabályzó meg pláne, de mára már szerencsére akár divatosnak is mondhatóak. Az én barátnőm is fogszabályzós, és semmiben nem zavar, sőt még jól is áll neki.

Szóval nyugi, nem ezen a két dolgon fog múlni, hogy lesz-e barátnőd vagy sem.

2009. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat koszi.De azert nem m1 h van v nincs.
2009. jan. 26. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:
én lány vok de nekem is van szemüvegem,én nem szeretem de azt mondják jól áll fogszabályzóm is volt azt meg főleg nem szerettem de ez nem befolyásolta soha azt hogy volt-e barátom vagy nem.nem ez a lényeg. és tényleg sokmindenkinek jól áll a szemüveg és még a fogszabályzó is:)
2009. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

dehooogy semmi baj nincs egyikkel sem :D

a fogszabi aranyos, a szemüveghez meg lehet kapni

nagyon faxxa kereteket, még ezekkel is simán becsajozhatsz xD

L/13

2009. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
huua teso! kossz a valaszokat.
2009. jan. 26. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:

A korosztályodban nagyon is el tudom képzelni, hogy lesz lány, aki emiatt nem akar tőled többet. Na és? Gondolj bele, ez átmeneti állapot, utána jobb fogaid lesznek!

Sok gyereknek van, ez természetes, úgyhogy olyan lány is van, akit az ég világon nem zavarna.


A szemüvegről meg annyit, hogy nemrég szemüveges mondta nekem, bejött egy sz. úr és nem dioptriás szemüveget kért, mondván hogy komolyabbnak akar látszódni. Tudod, a szemüveg plusz 20 IQ

2009. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adott esetben még vonzó is lehet, de hidd el, nem ezen fog múlni. Szemüveges, fogszabályozós, 25 éves lány.
2009. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem speciál nincsen se szemüvegem se fogszabályzóm!

de ismerek egy lányt akinek van mind a 2-ő és szerintem nagyon jól áll neki szóval ez miatt ne aggódj szerintem nem lesz sok hátránya ;)!!!!!!!

2009. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"juj milyen helyes az a fogszabályzós srác"

az is lehet h emiatt még több csaj figyel fel majd rád

a szemüveg: stílusos, intelligenciát és értelmet sugároz

2009. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kedves, és illedelmes vagy a lányokkal, akkor mindegy, hogy hogy nézel ki. Én imádom a férjemet, pedig külsőleg nem az ideálom, de nagyon kedves velem, és azért szerettem bele.
2009. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!