Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jellemzője egy rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jellemzője egy rocker srácnak és egy emo pasinak? Nem külsőre!

Figyelt kérdés
Melyikük milyen beállítottságú és mért mondják azt h a rocker srácokban kevesebb az érzelem?:S..sztem ez hüjeség.Lécci aki tudja...
2010. dec. 29. 13:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyébként tudod mit jelent az a szó, hogy érzelem???
2010. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A rock az egyetlen stílus (legalábbis a könnyűzenében), amivel minden érzelmet ki lehet fejezni. Tehát nem hinném, h a rockerekben kevesebb lenne az érzelem :)

Üdv: egy rocker srác :)

2010. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudom leírni, amit akarok, mindegy:D

De azt megjegyzem, hogy egyszer küldtek nekem egy tök vidám, huppogós technó zenét, amire azt mondták, hogy rohadt szomorú. Szóval minden ember tök más, mindenkinek más minden:D

2010. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Most küldök ide 2 zenét szándékosan a kérdezőnek, aminek köze nincs az emohoz, de simán rá lehetne fogni, ha valaki...

Csak azért küldöm, hogy ha látsz vagy hallasz valaha ilyet, ne gondold azt, hogy emo soha.

2010. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ja és ez sem emo, pedig van benne érzelem XD

http://www.youtube.com/watch?v=eAmMcBQavKE

2010. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=qRNrzgDHmQE

Ebben is van érzlem, ez sem emo....

2010. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

De ebben is:

http://www.youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig


Szóval mindenben. A vidám zenékben is, de többet már nem küldök. Szóval az emonak köze nincs az érzelemhez.

2010. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Az ének hang és a dalszöveg egyébként amivel az érzelmeket ki lehet a legjobban fejezni szerintem. Persze a hangszerekkel is lehet.
2010. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A rock egy fos, a metál az igazi.
2010. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!