Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Debrecenben hol VANNAK rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MERCEDESBENZ kérdése:

Debrecenben hol VANNAK rocker fiúk?

Figyelt kérdés
Sziasztok Debrecenben mék középsuliban vannak rocker fiuk ? én csaj vagok és ha megyek továbbtanulni és semmi kedvem átlagos fiukall foglalkozni !!
2011. jún. 11. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig te átlag alatti vagy:O
2011. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyere én rocker vagyok, 150-es IQ-val rendelkezem, imádom a szexet és a fémzenét! szeretkezz ne háborúzz!!!
2011. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább egy laza tarkónlövés
2011. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tankcsapda koncertek közelében keresgélj.
2011. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azok téli álmot alszanak és verik a farkuk a sátán képére.
2011. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a rocker fiuk 100-szor jobbak mint bármék más paraszt!!
2011. jún. 11. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
es mitol jobb 1 rocker? en is az vagyok, megis csak atlagos kategoriaba sorolnak
2011. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Debreceni rocker fiú voltam, azótta meg már felnőttem és rájöttem, hogy zenei ízlés alapján embereket megítélni nem csak gyerekes dolog, de 16 év felett egyenesen ciki.


Amúgy az én időmben ezek voltak: koncertek (lovarda, unplugged stb), fesztiválok (campus), rocksuli (még zenélni is megtanulhatsz), jazz, fácán, illetve bármelyik fiúkkal telített szakközépiskola (beregszászi, baross etc)


Ettől függetlenül sekélyes egy lány lehetsz. Mondhatni átlagos.

2011. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne mondjátok hogy sekélyes igaza van össze jönne egy olyannal aki lmfaot hallgat miről beszélnének amúgy én is rocker vagyok 14/f
2012. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!