Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16éves vagyok, és egy ilyen "szigorúbb" családban élek..:)

Van egy barátom,1éve együtt vagyunk,anya nem engedi,hogy itt aludjon nálam,se én nála.

De megyünk bálba,ő 10km-re lakik,és ha iszik 1-2pohár pezsgőt nem szeretne már kocsiba ülni,s hazamenni.

Meg szeretném kérni anyát,hogy úgyis hajnalban érünk haza,most az egyszer engedje meg.

Csak amikor összejöttünk azt mondta,hogy szó sem lehet erről.

De ez így szerintem érthető, hogy álmosan, iszik pezsgőt is, nem szeretne haza vezetni,hanem lepihenni kicsit,rá pár órára pedig menni.

Nem olyan vagyok,hogy mindig más barátom van, tudja anyu is,hogy szeretem.

Ők aznap nem lesznek itthon, sms-ben írjam meg neki,vagy szóljak neki most?

És hogy,mit mondjak, írjak?

Igazából kicsit félek..:( Köszönöm:)


2010. dec. 27. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most mondd el neki, beszéld meg vele a dolgot, hogy megbízhat benned, hiszen a fiúval amúgy is komoly a dolog...

Meg hogy nem szeretnéd, ha részegen autókáznátok, stb.

Ilyen érveket keress, ne követelőzz, légy kedves, hallgasd végig az ő véleményét, így próbáld meggyőzni! Remélem, tudtam segíteni! :)

2010. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Részegségről szó sincs,egyikőnk sem olyan,ezt anyu is tudja!

Köszönöm,holnap beszélek vele!:)

Igazából megértő,csak nem akarja,hogy a dolgook korán történjenek! Hát nagyon félek..de ugye..:"Aki nem mer,az nem nyer.." :(

2010. dec. 27. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. és inkább élöbe beszéljétek meg ne sms-ben.
2010. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17leszek,ő 20.

És megengedte!!!

Boldog vagyok!!! :))

KöszönöM!

2010. dec. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!