Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön el annak az ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el annak az ideje hogy szakember segítségét kérjem?

Figyelt kérdés
Probálok túllépni egy lányon de egyszerüen nem tudok pedig már egy csomó mindent kiprobáltam.(igaz nem jártunk de egyszerűen rabul ejtett és nem tudok szabadulni tőle)
2011. nov. 22. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
1 év után már nem normális.
2011. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szakember mármint pszichológus, vagy prosti? :)


egy év után már patológiai eset

2011. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez jó :) pszichológusra gondoltam
2011. nov. 22. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

de szerintem ez egy mű kategorizálás..


..én is így vagyok.


a szakember nem fog segíteni semmit, csak hülye dilibogyókkal etet mint pl. antidepresszáns.

ami egyáltalán nem segít neked, mert a szeretetet valaki iránt nem lehet kilőni, és ha valaki azt mondja hogy ha szeretsz valakit akkor beteg vagy, akkor saját maga az őrült


nekem ez a véleményem


persze én 7 év után váltam el, és nem az utcán szerettem bele valakibe reménytelenül, szóval minden helyzetfüggő

2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de szerintem ez egy mű kategorizálás..


..én is így vagyok.


a szakember nem fog segíteni semmit, csak hülye dilibogyókkal etet mint pl. antidepresszáns.

ami egyáltalán nem segít neked, mert a szeretetet valaki iránt nem lehet kilőni, és ha valaki azt mondja hogy ha szeretsz valakit akkor beteg vagy, akkor saját maga az őrült


nekem ez a véleményem


persze én 7 év után váltam el, és nem az utcán szerettem bele valakibe reménytelenül, szóval minden helyzetfüggő



Hülyeségeket beszélsz. A pszichológus nem gyógyszerrel töm, hanem olyan embereknek segít ilyen esetben, akik nem képesek elengedni a letűnt kapcsolatukat, nem képesek napirendre térni az eset felett, különböző beszélgetős, játékos vagy kognitív terápiával. Aki szeret valakit, az természetesen nem őrült, de ha a kapcsolat véget ért, az igenis kóros, ha az ember még évek távlatából se képes túllendülni rajta. Halottat se gyászol normális esetben az idők végezetéig az ember, egy idő után beintegrálja az életébe és elfogadja, ami történt és nyit az új felé.

2011. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ma!
2011. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!