Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Egyáltalán elmondjam?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy a "humoros", nem idetartózó, "szilvásbuktát, mert az szeretem" dtb. benyögéseket szeretném, ha hanyagolnátok. Töröltetni fogom, úgyhogy teljesen felesleges.


Nos, ma volt egy romantikus sétánk a barátommal, épp 2,5 hónapja járunk. Megkérdeztem tőle, hogy mi lenne az az ok, amiért kiszeretne belőlem, esetleg el is hagyna. Azt mondta, hogy akkor, ha gyilkos lennék vagy cigány. Aztán nevetve közölte, hogy egyik sem áll fent, úgyhogy örökké fog szeretni.

Csak van itt egy kis probléma. Apám sajnos roma származású, magyar félcigány vagyok. ( kis, rendezett kertvárosban lakunk, apám becsületesen dolgozik, én jól tanulok, nem látszik rajtam, giccs és aranycicoma nincs-félreértések elkerülése végett).

Hogyan tálaljam neki ? Mert el kell mondanom egyszer, de ha elmondom, elhagy. Én már láttam a szüleit, ő még nem járt nálunk.

Félek, hogy vége... Mit tegyek ?


2010. dec. 27. 19:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*stb
2010. dec. 27. 19:39
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

J válasza


Azok alapján ahogy leírtad hogy éltek,

te nem cigány vagy hanem roma.

reménlem érted(érzed) a külömbséget.

2010. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Roma sem vagyok, csak leírtam, nehogy arabnak vagy japánnak vagy türkmenisztáninak higgyetek.

Magyarként tekintek magamra és apámra, de a kérdésre nem válaszoltál :)

2010. dec. 27. 19:51
 4/16 anonim ***** válasza:
csaknem egy rasszista skinhead cigánygyilkos pasid van... vagy igen?
2010. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ülj le vele, és beszéld meg az egészet. De ne most, hanem ha kicsit erősebb lesz a kapcsolatotok és találkozni szeretne a szüleiddel.
2010. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem lehet indok a faji hovatartozás egy szakításnál. szerintem. ha szeret úgy, hogy nem tudja hogy félig cigány vagy, akkor elvileg nem szabadna megváltoznia a véleményének akkor sem, ha megtudja. de ez csak egy ideális világban van így... egyébként te együtt tudnál élni egy olyan emberrel, aki ilyen ok miatt szakítana veled?
2010. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen nem késelne meg, ha megtudná, de nem örülne neki.


De ha meg később ülök le vele, akkor meg az lesz, hogy miért nem mondtam el hamarabb :(

2010. dec. 27. 19:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Nézd, ha télleg nem vagy olyan és a szüleid se akkor szerintem egyáltalán nem fogja érdekelni.
2010. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Egyszerűen mond el neki.Ha elhagy magára vessen..
2010. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy tudnék-e együttélni vele...

De lehet, hogy szeretne azután is, de az is lehet, hogy nem. Rengeteg sztereotip és általánosító ember van.

2010. dec. 27. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!