Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, ne mondjam? (. )

Figyelt kérdés

Mostanában úgy vettem észre,hogy az egyik osztálytársam furcsán viselkedik velem.

Úgy veszem észre,hogy tetszem neki,és már többször tapasztaltam.

Nagyon rendes a srác nincs vele semmi gond,viszont ott van a párom,akivel már másfél éve lesz,hogy együtt vagyunk.

Nagyon szeretem őt,ezért még csak meg sem fordult a fejemben,hogy hagyjam,hogy egy "harmadik" közénk álljon,vagy elcsábítson.


A barátommal,úgy beszéltük meg,hogy mindent elmondunk egymásnak (ő elmond nekem mindent), de nem tudom,hogy ezt elmondjam e ,hogy úgymond kiszemelt egy másik fiú.

Nagyon féltékeny a párom (pedig még soha nem adtam neki 1 okot sem rá),ezért is vagyok bajban.


És még,szerintetek,hogy lehet szépen "leépíteni" a srácot? Úgy finoman,kedvesen a tudtára hozni,hogy mivel van párom nincs esélye?


Köszönöm a normális válaszokat! :)


2011. febr. 11. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

És ha csak félreérted a viselkedését? Szerintem nem muszáj elmondanod, csak ha egyértelmű lesz a dolog a másik sráccal.

És ha egyértelmű akkor le is lehet építeni, addig meg ne foglalkozz vele szerintem.

2011. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindenképp csak akkor mondom el a páromnak ha egyértelmű lesz,hogy mit akar.

De lehet,hogy akkor sem.

Majd először megpróbálom én megértetni vele,ha úgy adódik.


köszi :)

2011. febr. 11. 14:44
 3/8 anonim válasza:

Momentán nincs mit elmondanod, ha biztos a dolog, ha nem.


Te mit gondolnál a párodra, ha egyszer bejelentné, hogy tetszik egy lánynak?


Egyrészt úgy hangzik, mint ha azt mondaná "Vigyázz ám magadra! Mert másnak is kellek, ám!". Én ezen felkapnám a vizet. A másik verzió, hogy neki megy a srácnak, mert úgy gondolja több van a dolog mögött. Ez viszont nem korrekt a másik sráccal szemben. Tehet Ő róla, hogy tetszel neki? Ezért kellene bántani? Ugye, nem.


Az helyes dolog, hogy elmondunk mindent egymásnak, de azt azért nem feltétel kötöm az orrára, hogy egy fekete fehér foltos cicát láttam hazafelé jövet.

2011. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van utolsó válaszoló.


Majd meg látom,hogy hogy alakul,de valószínű,hogy nem mondok neki semmit,majd én elrendezem szépen.

Csak az a gond,hogy ha véletlenül kiderül,hogy én kellettem egy másik fiúnak,és én azt nem mondtam el,akkor meg én leszek a hibás,hogy "de megbeszéltük,hogy mindent elmondunk egymásnak" . Nem lehet néha elmenni rajta....

2011. febr. 11. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű.

Nekem éppen az lett gyanús, hogy a párom nem mondott el bizonyos dolgokat. Később azt mondta, hogy mert lényegtelen, csak feleslegesen lettem volna féltékeny. Szerintem pedig, ha nincs köztük semmi, akkor lehet róla beszélni. A történet vége az, hogy kijelentettem válni akarok (ettől függetlenül is) és azonnal összefeküdtek. Tehát nem véletlenül titkolódzott. Ha biztos vagyok a kapcsolatomban, akkor el merem mondani, hogy mások is pályáznak rám.

2011. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

17:27!

Nem jól végződött akkor. :(


Én szeretnék neki mindent elmondani,hogy lássa,hogy nincsennek titkaim előtte,hogy lássa,hogy őszinte vagyok vele.

De borzasztóan féltékeny,sajnos,és egyszerűen nem szeretném feleslegesen idegesíteni olyan dolgokkal aminek még csak esélye sincs,hogy bekövetkezzen.

Nem szeretném,hogy nyugtalan legyen,hogy még jobban féltékeny legyen olyan miatt ami nem történik meg.

2011. febr. 11. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
A féltékenység az önbizalomhiánynak is lehet a jele.
2011. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom,sajnos.

Sokszor nem hiszi nekem el,hogy nekem ő a legszebb...pedig úgy van.

2011. febr. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!