Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem dulifuli.
2010. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem cukkermukker
2010. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1,5 évig jártam egy fiúval, a kapcsolat komoly volt, de nagyon sok csalódásban volt részem. A fiú többször hazudott nekem, nem is kezelte jól a problémákat, a végén pedig már nem is voltam szerelmes. Szakítottam. Utána hónapokig keresett, beleőrült, hogy vége lett. Azt mondta, ő szeret, feleségül akar venni, hiányzom, és hogy most már tudja, min kell változtatnia, csak adjak még egy esélyt. Hát én nem adtam. Nem voltam szerelmes. 18 vagyok, ő volt az első barátom:) Ő 21 éves.

Nekem ő nem hiányzott, a döntésemet pedig nem bántam meg.

Neki lett egy barátnője, én viszont egyedül maradtam. Sokat gondolkozom, vajon tényleg szereti-e, vagy pedig csak a felejtés miatt van. Igazából különböző érzések kavarognak bennem. Furcsa, hogy amíg nem volt neki sem barátnője, addig nem is jutott eszembe, most meg igen. Rossz egyedül lenni, és valahol az is rossz, hogy ő viszont nincs egyedül. Miért ilyen vacak érzés ez, ha már egyszer nem is szeretem??

2010. dec. 27. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:

féltékeny vagy rá

keressél magadnak valakit :)

2010. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert hiányzik neked. De feleslegesen.
2010. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt h feleslegesen??

Am maga az érzés hiányzik, az hogy van valakid...az ő személye nem...ahhoz túlságosan is kiábrándultam belőle...

2010. dec. 27. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:

vagy egy jó pszihologust vagy egy fiut keresel magadnak

de előbb döntsd el hogy melyikhez áll közelebb a jelenlegi idegi állapotod

2010. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hogy érted azt h feleslegesen??

Am maga az érzés hiányzik, az hogy van valakid...az ő személye nem...ahhoz túlságosan is kiábrándultam belőle..."


Éppen erről beszéltem. Ezt úgy hívják, hogy kapcsolatfüggőség. Nem túl egészséges.

2010. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok sem ideges, sem szomorú, sem kapcsolatfüggő...csak még tapasztalatlan :D
2010. dec. 27. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!