Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki hozzám hasonlóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki hozzám hasonlóan barátok nélkül tölti a szilvesztert? Hogy töltitek el ezt az időt?

Figyelt kérdés
Barátok szó alatt értem a szimpla barátot, havert, de a társat is.
2010. dec. 27. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Van.

A családommal töltöm, mint eddig az összeset.

2010. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én is ugyan úgy mint az első :)
2010. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én is családdal, itthon, unalmasan.. Még sose voltam sehol szilvesztekor. De máskor se nagyon, mert nekem nincsenek barátaim. :/


16/L

2010. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Van, egyedül vagyok. Nincs nagyon senkim. 30/F
2010. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én tesómmal leszek.. oda megyek ahova ő .. vigyáznom kell rá.. meg kell védenem a kishúgom(L) :D
2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Van.

De ha nem akarod, akkor töltsd valakivel. Biztosan van olyan, akivel el tudnál menni, vagy nem is biztos, h. el kell menni. Bár ha 10 éves vagy, akkor lehet jobb, ha inkább otthon iszogatod a pezsgőt.

2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy töltsd velem :) mint barát, haver, vagy társ nekem8
2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
itthon
2010. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem, eskuszom elszomorito amiket itt olvasgatok! En sem szoktam fergeteges bulikba jarni, es nemis szeretek, de ha valaki unja a csaladjaval a szilvesztert akkor miert nem megy el egy vendeglobe, egy diszkoba, akar idegenek koze, en barmire kepes lennek csak hogy ne legyek egyedul...mondjuk a noknek talan konyebb:D
2010. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én is haverok nélkül leszek szilveszterkor. Egyik se hívott buliba, nem tudom miért, lehet hogy nem mennek vagy házibuliba hívták őket.

Otthon leszek a családdal. Nálunk senki se lesz fent éjfélig, lehet hogy én se, attól függ hogy tudok e aludni.

2010. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!