Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán van még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hónapja jártunk,voltak gondok de nem sok,szóval én múltkor elmentem bulizni nélküle és nem mondtam meg, mivel tudom h ha meg mondom,hogy akarok menni bulizni akkor kiakad.Szóval elmentem és kérdezte másnap,hogy merre voltam és mondtam neki h otthon aludtam.másnap megtudta h voltam és szakított velem,de azt mondta h még szeret!bocsánatot kértem vagy 100 szor,meg megmondtam az igazat h azért nem mondtam meg mert tudtam h kiakadsz ha elmegyek nélküle.És mondta,hogy akkor elmondtam volna másnap de nem akartam elmondani mert tudtam,hogy nagyon kiakad és elveszítem.Amúgy 2 héttel ezelőtt ő is elment úgy h nem mondta meg csak másnap mikor valakitől meg hallotta h megtudtam,elnéztem neki akkor és mondtam neki h ezért nekem is elnézhetné meg elég sokat is megtettem érte,látja h szeretem és kértem h bocsásson meg de azt mondja h nem tud!De valamiért mindig ír ás látom h akarja velem tartani a kapcsolatot de azt mondja,hogy nem akarja tovább folytatni :( tudom h szemét voltam de lehet esélyem még nála? esetleg valami tippek,hogy hogyan szerezhetném vissza? előre is kösz
2010. dec. 25. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak egy hülye k*rva, aki maga sem tudja, hogy mit akar. Szerintem hagyd őt a fenébe. Vagy még összejöhettek és szakíthattok megint tízszer.

Nincs esélyed nála egy normális párkapcsolatra.

2010. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, rosszul látod, te nem voltál szemét!!!A volt csajod egy önbizalomhiányos hisztis szánalom, aki megérdemli, hogy elveszítsen, Ne kaparj utána, kapsz olyat is, aki hagy élni!Lány vagyok amúgy én is, csakhogy lásd, a volt barátnőd volt a hisztis.
2010. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért na,ez nembiztos,az tuti hogy nagyon megsértodott,de idovel megérti a dolgot,ha nem akk tedd féltékennyé 13/f
2010. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az nekem is eszembe jutott,de nagyon bele vagyok esve és nem tudom h ki bírnám-e heverni :( meg már annyit megtettem érte
2010. dec. 25. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem csak teszi az eszit,de most akk hagyd ott 13/f
2010. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,amúgy igen, én is azt vettem észre rajta,hogy hisztis és mások is mondták nekem :( talán jobb is hogy nem sorolom tovább h még miket szokott csinálni xD :(
2010. dec. 25. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:

hagy a p*csába hüje kurv@, és még 1 kérdés:

Csajod nélkül nem lehet menni bulizni?

Mi azzal a baj?

Kis függetlenség, ha megházasodtok 50 éven keresztül a pofáját kell nézned, még el se mehetsz bulizni EGYEDÜL?

ááá

2010. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon engedett el bulizni csak ha öis jött velem,de fiatal vok,nemmehet ez igy,nemakarom magam lekötni :S
2010. dec. 26. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!