Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még? Lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Lehetne talán még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval a lényeg az annyi hogy jártunk másfél évet barátnőmmel ,és kb. 3 hete szakítottunk ugyanis már nem volt minden a régi.Nem volt olyan jó a vége felé a kapcsolatunk és több veszekedés volt.Meg nagy részt én voltam hibás ugyanis nem nagyon mutattam ki neki a szeretetem,meg kevesebb időt fordítottam rám. Egyszer márciusban szakítottunk 1 hétre de az csak azért volt neki hogy rájöhessek a dolgokra hogy elveszíthetem.de utána egy ideig jó volt minden csak aztán kezdőttek el a fenti dolgok.Ugye 3 hete szakítottunk abból háromszor úgy találkoztunk hogy én mindent elmondtam neki hogy szeretem nagyon hiányzik és lehet ez volt a gond .De viszont találkoztunk még kétszer tegnap előtt meg tegnap 2 ok miatt egyik az volt hogy a ruhái kelletek mert utazik Balatonra (erre még kitérek) a másik az volt hogy kellet az egyik telefonom töltője ami nála volt.És ez a 2 találkozás már más volt azt mutattam neki hogy boldog vagyok mert kicsit beszélgettünk ,de igazából nem vagyok boldog mert hiányzik nekem .És nem tudom hogy mit tehetnék,ugyanis most pénteken (azaz holnap) utazik a Balatonra dolgozni és csak augusztus 20án jön haza.Meg beszéltük hogy majd ahogy lesz ideje majd levelezünk .És már nagyon hiányzik ,közbe még el se ment.Sajnos nem tudom hogy van e még esélyem ez az egyetlen gond mert ha tudnám vagy adna olyan jeleket amiből le tudom szűrni hogy van esélyem még akkor jó lenne.De nem tudom .Arra lennék kíváncsi ki mit tenne a helyemben ?Tudom hogy hülye voltam,és elrontottam de már milliószor meg bántam és tudom hogy tudok változni ugyanis rájöttem hogy tényleg elveszíthetem.És vissza szeretném szerezni őt.mert ő egy nagyon jó lelkű,kedves,aranyos,szeretetre méltó ember!

Köszönöm előre is a válaszokat !

18/Fiú


2011. jún. 30. 09:55
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

Nehéz ügy. Lehetséges, hogy ő már az elejétől kezdve csak bízott benne, hogy veled jó lesz. Aztán most jött a balcsi, buli lesz, meg minden, szóval lehet tovább akar lépni. Ha ő is 18 éves vagy fiatalabb, akkor lehet, hogy még nem volt elég barátja, és tapasztalni szeretne.


Ez a változás hülyeség. Ne akarj megfelelni. Bizonyos szintig meg kell, de ne legyél pincsikutya. Ne érezze azt, hogy megoldott téged, mint egy piti problémát.


Az a másfél hónap elég hosszú idő, szóval lehet ez is közrejátszott a dologban. Mondjuk mehetettek volna együtt is dolgozni Balcsira. Vagy ha jó lett volna minden, akkor nem akart volna elmenni... Ki tudja már.


Szerintem jobb, ha leteszel róla, fiatal vagy még, és neked sem árt, hogy megismerj több nőt, hogy tudd, mire van szükséged és főleg azt, hogy a nőknek mire van szükségük!

2011. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne szólj neki, engedd el a Balatonhoz. De ha tudod, hogy hova megy, és egy hét gondolkodás után is még hiányzik és vele akarod folytatni, utazz utána, és vigyél egy szál virágot. Ha visszautasít, tudni fogod, hogy ennek vége és túl kell lépned, ha nem utasít el, akkor... ;)
2011. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokban tudtam volna változni amikben tényleg tudok és ez nem csak miatta.Szóval tudtam hogy meg van nekem és akkor minek változzak. Így fogtam fel sajnos.De én is rájöttem hogy tényleg kell változnom mert nekem is jobb lesz minden.Már kb.áprilisban tudta hogy menni fog a Balcsira melózni és meg is beszéltük hogy kifogjuk bírni.Mert simán kibírtuk volna ugyanis ez nem sok idő.Én nem tudtam volna menni dolgozni mert ő pincér.Én meg nem.Amúgy ő 20 éves.De itt az is volt a gond hogy nekem bulik,pörgések,zene.És ő meg már munka,lakás szóval van életcélja.Nekem meg nem volt de így az elmúlt időben elég sokat gondolkoztam és rájöttem hogy igaza van és a jövőre kell gondolni.Most én is melózok,porbálok minél hamarabb eljutni innen.És így ez a szakítás ráébresztett dolgokra főleg arra hogy a jövőre kell gondolni.
2011. jún. 30. 10:19
 4/8 A kérdező kommentje:
A levelezést meg beszéltük és abban benne van és ez egy jó jel már.Viszont erre én is gondoltam ,csak én úgy tervezem hogy Júli 11.én megyünk haverokkal Balatonra 1 hétre (mi Siófok ő meg Balatonlellén lesz ) és arra gondoltam hogy az egyik nap átugranék hozzá .de előtte lekell beszélnem ugyanis nem tudom hogy fog dolgozni.Csak hát félek a nemleges választól!
2011. jún. 30. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy félsz, de nem megpróbálni butaság lenne! ;)

Ugorj át, és lepd meg!

2011. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat jól esik a biztatás.Remélem össze fog jönni :)
2011. jún. 30. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor olvastam azt hittem az én barátom írta :O :D az eleje pont ugyanez, hogy szakítottunk 1 hétre meg stb... és most 3 hete nem vagyunk együtt.. teljesen ugyanaz :D

Szóval mivel ugyanebben a helyzetben vagyok csak én vagyok a lány és így tudok az ő nevében tanácsot adni :) Tuti, hogy menj el hozzá és lepd meg.. én biztos nagyon örülnék neki .. még ha már nem is érez olyan erősen irántad mint az elején a meglepetéssel vissza is tudod hódítani :) vigyél neki 1 szál rózsát vagy csokit vagy valami kis apróságot, hogyha majd elmész akkor ránéz és eszébe jutsz majd és elgondolkodik, hogy érdemes volt szeretni Téged ^^ de ha már ilyen jó tanácsot adtam nekem meg lehet szurkolni mert az én barátommal hétfőn találkozok és kiderül, hogy együtt maradunk-e :)

2011. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fuu köszi a választ :) Nem tudom érdemes lenne e elmenni,mert félek attól hogy nem fog neki tetszeni .De remélem nektek össze jön a dolog :) Azért majd gondolkozok azon hogy elmegyek e hozzá :)
2011. júl. 3. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!