Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megtalálta már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megtalálta már az élete párját? Hogyan?

Figyelt kérdés
25/L
2009. jan. 24. 19:34
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

L/34:

Ő 16, én 14, egy buszos kiránduláson ismerkedtünk meg. A kirándulás után hazakísért, mire az utcánkba értünk, megbeszéltük hogy össze fogunk házasodni és két gyerekünk lesz. Bár sok idő telt el, de végül 7 év után tényleg összeházasodtunk, idén 20 éve lesz hogy együtt vagyunk, van két gyerkőcünk, és fantasztikus a kapcsolatunk. Tudom, hogy ritka az ilyesmi, és szívemből hálás vagyok a sorsnak, hogy összefutottunk aznap. :)

2009. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy szórakozóhelyen jöttem össze a kedves férjemmel(mondjuk elöbb is ismertem,barátnőm pasija volt régen)!

Én is nagyon örülök,hogy egy március éjszaka elmentem velük bulizni(az akkori párom be volt rugva,mint a disznó)akkor elkezdödött köztünk a bűvölet,ami azóta is tart,mostmár házason,egy kicsi lánykával!

Életem egyik legjobb döntése volt,hogy összejöttünk!

25éves,nő-anyuka

2009. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
megtaláltam! minden nap hálát adok a sorsnak hogy ily kegyes volt velem.. :) 5 éve vagyunk együtt, idén lesz az esküvőnk. :) megismerkedésünkre pedig csak annyit mondok: Metal Hammer .. ;)
2009. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
08:59-es válaszoló vagyok, az kimaradt még hogy én 24/L, a párom pedig 26 éves.. ;)
2009. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek! Azért az érdekes, hogy 1-2 kivétellel csak lányok írtak...
2009. jan. 25. 11:11
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves 27 éves fiú, így mi értelme van?""vagyok !!


Hát nem sok de mással nem tudom elképzelni az életem!! nagyon kevés csajom volt 2ö!! már az én koromban nehéz találni párt !!mindennap veszekedünk , de rossz igy de mit csináljak ????

2009. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha most ezt mondod, mi lesz 10 év múlva. Szerintem most vagy a legjobb korban. Ha tényleg nem jó, sok a veszekedés, akkor inkább most próbálj változtatni, még mielőtt teljesen tönkreteszitek egymást. Én 11 éve vagyok együtt a párommal, és imádom. De ha arról lenne szó (nem kevés szenvedés után az biztos) újra talpra tudnék állni. Hozzá állás kérdése. Azért szurkolok, sosem lehet tudni.
2009. jan. 26. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!