Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megtalálta már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megtalálta már az élete párját? Hogyan?

Figyelt kérdés
25/L
2009. jan. 24. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Sepultura koncerten ismertem meg a férjemet, mind a ketten be voltunk állva, ő a szökőkút peremén próbált ülni, én nem találtam az öngyújtómat, és megkérdeztem nem véletlen nem látta e:)))Ez már jó régen volt, azóta is imádjuk egymást.
2009. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem de biztosan megfogom egyszer....;)
2009. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megtaláltam, csak most olyanok a körülmények, hogy nem lehetünk együtt:(

de tudom, hogy ő az a férfi akihez hozzá akarok menni és gyereket szülni, és leszünk mi még együtt..

2009. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok meg légyszi, hogy fiúk/lányok vagytok-e, mennyi idősek és mióta vagytok együtt a párotokkal. Hol tartotok: együtt éltek, eljegyzés, házasság...
2009. jan. 24. 19:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én fiu , egy éve , 27 éves !!! mi egy éve vagyunk együt állandoan veszegszünk , házasság isten mencs !!! van egy gyereke vele jól kijövök !! elhagyni egymást nem tudjuk !!
2009. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
20:01vagyok hétvégén együt alszunk !!!
2009. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 28/L férj-feleség.
2009. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az emberek kettessével voltak teremtve(ezt nem szószerint kell érteni)...Vannak akik megtalálják azt akivel együtt teremtődtek van akik nem..egy pl: az első válaszoló is 1 koncerten ismerte meg..ha nem ment volna el vmi miatt akkor lehet nem ismerték volna meg egymást..szerintem menj el bulizni, szórakozni minél több helyre hogy minél több nővel megismerkedj, így majd könnyebben fel tudod ismerni az "igazit". De ha elsőkre nem jön össze akkor se keseredj ismerkedj..nincs mit veszíts. Legalább új barátokat is szerzel és talán azok szerencsések köze fogsz tartozni akik viszonylag hamar megtalálják az igazit..minden csak idő kérdése...:D amúgy még én sem találtam meg:D de a remény hal meg utoljára és en hiszem,hogy valahol ott van mindenki számára az igazi csak arra vár h rátaláljon vki. Sok sikert!


amúgy én 24/L

2009. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A kedves kérdező egy 25 éves lány:) Én már rég megtaláltam, csak kíváncsi vagyok, hogy mások hogy állnak ezzel a kérdéssel. Várom a többiek válaszát is.


Kedves 27 éves fiú, így mi értelme van?

2009. jan. 24. 20:16
 10/17 anonim válasza:
én megtaláltam!!!17/L. Elmondhatatlanul szeretjük egymást,nagyon boldogok vagyunk és 14 hónapja vagyunk együtt!Ő életem szerelme és ezt itt belül érzem és annyira jó érzés!ő is ugyanigy érez!Soha nem éreztem még ilyet,még meg nem ismertem őt!Tényleg iszonyatosan szeretjük egymást:)pár éven belül összeköltözünk:)Most még csak minden nap együtt vagyunk.Ha ugy adodik egymásnál alszunk.Nem tudjuk egymást megunni:)
2009. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!