Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom már de szeretem Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom már de szeretem Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy probálom visszaszerzni a szerelmét, mindent megteszek neki mégse elég jó. 2 napig normálisan viselkedik utána ujra lekezelö bunko modon bánik velem és már egyszerüen nem birom lenyelni a sok beszolást a sok bántást pedig annyira igyekszem. Szeretném ha végre minden jó lenne de félek hogy kilátástalan ha ez igy megy tovább.Már lassan ugy érzem csak azért kell hogy mellette legyek hogy legyen kit ugráltatni meg használni.Nem akarom elagyni mert szeretem és tudom milyen jó volt de már félek mit kéne tennem?
2010. dec. 23. 18:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Fél évig voltunk együtt a másik fél év azzal telt hogy probáltam visszaszerezni ma lennénk 1 évesek ha tényleg együtt lennénk a beetetési idözakról meg annyit hogy ez nem a fél év elején történt hanem a közepén meg szerintem ha etetni akarna nem igy csinálná
2010. dec. 23. 18:40
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jobb és amikor már elszakad a cérna én is gondolok rá de aztán megint elvetem az ötletet remélvén hogy valahol még megvan benne az a személy akit annyira szeretek
2010. dec. 23. 18:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag jutalmazod a bunkóságáért.
2010. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jah és fél éve azon vagyok hogy nem reagálok tul érzékenyen de amikor már annyit nyeltem és kibukok akkor nagyon szar
2010. dec. 23. 18:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne a múltra koncentrálj. Idézd fel magadban a hibáit, és visszavágásra használd az energiádat, ne nyelésre.
2010. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ebben van vmi hogy gyakorlatilag jutalmazom a bunkoságáért, ha én meg beszolok neki hogy ezt meg azt miért kellett akkor meg megin én vagyok a hibás és neki áll feljebb holott ö kezdte a bántást gyakorlatilag röhejesen lassan én kérek bocsánatot azért hogy ö megbántott . Ott rontottam volna el hogy mindent megteszek neki és ö tulságosan kényelmesen érzi magát?
2010. dec. 23. 18:48
 17/17 anonim ***** válasza:
Talán. A legjobb esetben...
2010. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!