Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom tovább de szeretem

Figyelt kérdés

Már nem nagyon foglalkozik a kapcsolattal de látszik rajta hogy szeret. 100-szor megbocsájtottam már neki minden hülyeségér és mostanába olyan furcsa de mégis könyörög..

te mit tennél?


2010. okt. 20. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
bővebben?
2010. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tuti lány vagy ... a fiuk ilyenek nem érdeklik .... hát az attól függ mi bocsátottál meg neki ?
2010. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mostanába nem tom mi van vele olyan furcsa. Nem tom mit csináljak..Felmentem msn-re és az volt a baja h miért jöttem fel de csak azért mentem fel mert az osztálytársam elküldte a házit.. -.-

A szombaton is berúgott és azt mondta nekem h itt csajok olyan szűzkurv*k nem basz*ak senkivel közbe én is oda valósi vagyok és még nem feküdtem le vele...már 6 hónapja járunk..azt is mondta h nem baj megyek és keresek magamnak egy ba*nivalót.: szombat óta ahányszor felhívom nem beszélünk csak 2 percet azt is 2x egy nap és akkor is én beszlek és már egy hete nem mondta hogy szeret.. És most meg sír és rájött hogy hülye és megváltozik de ezt már annyirszor mondta és mindig csak 2 napig tartott..

2010. okt. 20. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy ezt már annyiszor hallottad és sose változott tartósan...fenyegesd meg hogy elhagyod
2010. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a gondja, hogy nem feküdtél még le vele. Ahogy leírtad, jobban is jártál...
2010. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

naívitásod túl nő mindenen.

Dobd már ki, minek vagy olyannal, aki képtelen a rendes életre, minden szava csak 2 napig tart?

Saját magaddal tolsz ki.

2010. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

LLányka:

ez annyira női dolog, mi mindenben bocsássunk meg, de őha egy centit nem engednek a mi javunkra..sztem megérdemelné h naggyon durván beolvass neki.az ilyen nem ember, amúgymeg a pasik megsértődnek, ha nem fexel le velük,valszeg így akar rávenni h menj bele, de te legyél az okosabb

2010. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!