Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom már de szeretem Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom már de szeretem Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy probálom visszaszerzni a szerelmét, mindent megteszek neki mégse elég jó. 2 napig normálisan viselkedik utána ujra lekezelö bunko modon bánik velem és már egyszerüen nem birom lenyelni a sok beszolást a sok bántást pedig annyira igyekszem. Szeretném ha végre minden jó lenne de félek hogy kilátástalan ha ez igy megy tovább.Már lassan ugy érzem csak azért kell hogy mellette legyek hogy legyen kit ugráltatni meg használni.Nem akarom elagyni mert szeretem és tudom milyen jó volt de már félek mit kéne tennem?
2010. dec. 23. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mondj példát arra, hogy hogyan bunkó...

Egyébként mit szeretsz benne?

2010. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Inkább pár hétig szenvedj a szakítástól, mint életed végéig a bunkóságától.
2010. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:14

Egyébként neki tök igaza van.

2010. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt szerettem aki volt amig együtt voltunk. A bunkozás nála poénban méretkezik nem gondoltam ám komolyan vagy mégis.Azt mondja nem érdekli mit csinálok de azért beleolvas az msnezésembe. Ma reggel miután 3 orát vártam hogy felébredjen elkezdett velem kiabálni hogy ugye tudom hogy takaritanom kell ha már itt aludtam, és ideje kávét föznöm meg elmennem neki cigiért, na itt betelt a pohár mindent elviselek azt hogy napi 15 orában amig itt vagyok játszik hozzám alig beszél ha mégis akkor csak valami sértegetéssel áll elö ami poén és ha besértödök rajta még én vagyok a rossz, nem hozok fel olyan témát ami idegesitheti nem faggatom.Amikor éppen olyanja van heti 1x 2x akkor normális és ugy viselkedik mintha minden oké lenne különben meg egyre rosszabb lesz és fogalmam sincs hogyan tovább?
2010. dec. 23. 18:19
 5/17 A kérdező kommentje:
Igaza van aláirom de én már fél éve élek ebben és annyira szeretném hogy végre normálisra forduljanak a dolgok :S:S:S Csak már nem tudom mivel érjem el annyira megneheziti hogy hihetetlen.
2010. dec. 23. 18:21
 6/17 anonim ***** válasza:

Amikor normális, akkor milyen, hogy viselkedik??

Csak azt ne írd, hogy játszik meg békén hagy, max sexeltek.

2010. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Olyankor hozzámbujik kicsit, fogja a kezem puszit ad olyan mint anno nem támad hanem csak érzi hogy tényleg mellette vagyok beszélget velem normális emberi modon csinál nekem is teát vagy megkérdezi hogy kérek e valamit. Néha van hogy büntudata van mert érzi hogy tényleg hibás akkor kezdi el azt hogy nem ugy gondolta elkezd puszilgatni aztán mikor látja hogy nekem akkor is nagyon rossz érzés akkor azt mondja ö nem fog magyarázkodni
2010. dec. 23. 18:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne tévesszen meg, hogy a beetetési időszakban romantikus volt, vagy hogy vannak normális pillanatai.
2010. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Próbálj meg nem túl érzékenyen reagálni rá és kideríteni, hogy mi a baja...Ha rád ez ennyire rossz hatással van, akkor jobb ha szakítol vele...Ha meg nagyon bunkó lesz veled, hozd fel a szakítás témát.

2010. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb egy bunkó nélkül...
2010. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!