Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? Nagyon szeretem, de ezt már nem bírom!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és ő is engem. Viszont amióta ismerem nem változik. 13 évesen ismertem meg, és akkor nagyon bunkó, flegma, nem törődöm típus volt. Bevallom elég nehéz volt a közelébe férkőzni. Gondoltam kamaszkor, majd kinövi. Ahogy telt múlt az idő, észrevettem, hogy nem változik. Ma is ugyanaz a bunkó, flegma akit valaha megismertem. Persze kimutatja az érzéseit, meg minden,csak engem kicsit zavar, hogy ilyen. Nem iszik alkoholt, nem dohányzik, viszont heroin függő. Pontosítok. Nem tudom, hogy függő, de erős sejtésem van, hogy igen, mert intravénásan csinálja. Nem zavarna, ha nem lenne káros rá, és nem veszélyeztetné az életét. Ti mit csinálnátok az én helyemben?
2011. márc. 2. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok most??
2011. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit kegyetlen,m de én választás elé állítanám: vagy a heroin, vagy te. És ha a szert választja, akkor nem tudsz vele mit tenni. Viszont ha téged, akkor elmegy egy elvonóra, és helyre jönnek a dolgok. Más ötletem nincs :S
2011. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
barátnőm 29 én 31
2011. márc. 2. 22:03
 4/16 anonim ***** válasza:

Tizenévesen heroinfüggő? Az szép lehet. Beszélgess el vele erről, az általában mindent megold. Ha bunkó és flegma szerinted, mondd meg neki, ha szeret akkor veled kapcsolatban képes lesz változni.

19L

2011. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
húúúú, nagyon hosszú kapcsolat, megértem, hogy nehéz a dolgod, de én is azt tudom tanácsolni, hogy állítsd választás elé. ha nem téged választ akkor add ki az útját, ha téged, akkor viszont muszáj mellé állnod. mindemellett érdemes mérlegelni, hogy a felgmaságát akarod-e továbbra is (bár ez a heroin hatűsa is lehet)
2011. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem tizenévesen kezdte el a drogozást.. és igen nem 2 hónapos kapcsolat..:/ elég nehéz.. de azért nem dobhatom ki mert "beteg"
2011. márc. 2. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor viszont ha ezt így gondolod, és magától nem megy el elvonóra akkor kezedbe kell venned az irányítást ebben az ügyben. az ő egészsége érdekeében is fontos.

esetleg beszélj a szüleivel, bár nem tudom miylen lehet a családi háttér, hogyha ilyen súlyos probléma áll fenn.

2011. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért vagy olyan kapcsolatban, amiben nem vagy boldog éa miért viselsz el olyat, akit nem bírsz elviselni??

Miért kell gondolkodni ezen?

2011. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mert szeretem. Lehet, hogy te még nem éreztél így. Sajnos csak apukája van aki Amerikában él, mert az anyukája meghalt amikor ő 15 volt, így család kilőve. De köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 2. 22:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

figyelj.őszinte leszek.én is fogyasztottam már sokmindent.

ha herrt lővi a csajod,akkor a fején meglátszik nem is kicsit.a herka nagyon drága szer,és nem igazán van tiszta belőle jelenleg az országban.lőhet spurit is,katit meg sokféle szir sz.rt.


ha valóban herkázik,nem akarlak elkeseríteni akkor már menthetetlen.3 fajta kábszertől kaphatsz azonnal fizikai függőséget 1 alkalom után is akár:alkohol,nikotin,heroin.

a többi lelki dolog,amit ki tudsz nevelni te is belőle.


ha menthetetlen vidd el a révre.ez magyarországon egy szenvedélybeteg segítő szolgálat.ne fossál,normálisak,és diszkrétek.


ja és még valami.nem tudom h álltok anyagilag,de ha herkázik,akkor százezer forintos tételről beszélünk hetente.


sztem amúgy kizárt a herka,mivel ha lövi akkor nem két napja csinálja.már leépült volna elég rendesen.a feje olyan lenne mint egy útszéli kivert ribinek.


én vmifajta amfetamin származékra gondolok.de lehet ketamin is,arra talán van még pénze.mondjuk az is elég gáz.

kokain is kizárt,mert nemhiszem h van 15 ezre 1 felütött grammra.ha kolázik akkor megpuffad a feje,és beszürkül kicsit a bőre.


arról meg annyit,ha vki 15 évesen flegma volt,az 30 évesen is az lessz,sőt 40 évesen is az fog maradni.

az emberek nem változnak ezt tanuld meg!!!!


ha segíteni akarsz rajta,hát b.zdmeg az kemény menet lessz barátom.


egy tapasztalt férfi.

2011. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!