Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? Nagyon szeretem, de ezt már nem bírom!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és ő is engem. Viszont amióta ismerem nem változik. 13 évesen ismertem meg, és akkor nagyon bunkó, flegma, nem törődöm típus volt. Bevallom elég nehéz volt a közelébe férkőzni. Gondoltam kamaszkor, majd kinövi. Ahogy telt múlt az idő, észrevettem, hogy nem változik. Ma is ugyanaz a bunkó, flegma akit valaha megismertem. Persze kimutatja az érzéseit, meg minden,csak engem kicsit zavar, hogy ilyen. Nem iszik alkoholt, nem dohányzik, viszont heroin függő. Pontosítok. Nem tudom, hogy függő, de erős sejtésem van, hogy igen, mert intravénásan csinálja. Nem zavarna, ha nem lenne káros rá, és nem veszélyeztetné az életét. Ti mit csinálnátok az én helyemben?
2011. márc. 2. 21:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Eléggé meglátszik rajta. Megpróbálok majd beszélni vele. Elég erős nő. Az a tipikus "ha akarom fekete, ha akarom fehér." Rá kell vennem, hogy nagyon akarja, és sikerülni fog neki. Köszönöm a segítséget.
2011. márc. 2. 22:34
 12/16 anonim ***** válasza:
ja és még valami.az a legjobb ha szembesíted önmagával.állítsd a tükör elé.menni fog az,látom normális gyerek vagy,csak legyél okos.
2011. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2011. márc. 2. 22:39
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretet, hanem belső szánalom!!!
2011. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de nem értelek. Remélem egyszer te is kerülsz olyan helyzetbe, hogy van egy valaki akiért bármit megtennél annyira szereted. Senkinek nem kívánom ezt a helyzetet, de amíg nem tudod mi a szeretet fogalma, de beszélj.
2011. márc. 3. 23:23
 16/16 A kérdező kommentje:
ne*
2011. márc. 3. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!