Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kelleni fogok a srácoknak így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelleni fogok a srácoknak így?

Figyelt kérdés
158 cm vagyok, 40.5 kg. Barátnőim szerint még nem vagyok sovány, mert ez a kevés súly jól oszlik el rajtam, s így nem hatok csontkollekciónak. Azonban a fiú barátaim mindig bántanak, hogy gebe vagyok. Ebből azt a következtetést tudom levonni, hogy nem kellenék nekik, mert kórosan vékony vagyok. Tényleg nem járna velem senki igy? 14/L
2010. dec. 22. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De ne érdekeljen, hogy mit mondanak a fiúk. Az érdekeljen, hogy az a fiú mit mond majd, aki szeretni fog.
2010. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egy 5-6 kg nyugodtan szedj fel.:D nem lesz semmi gond
2010. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát de ki szeret bele egy soványba? Amúgy az a probléma, hogy nem hízom, pedig mindenki mondja, hogy rengeteget eszem. Egyszerűen wgy deka se jön föl rám.
2010. dec. 22. 13:29
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Az szeret bele, aki a belsőt jobban tudja értékelni mint a külsőt...
2010. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 162cm vagyok hozzá 45 kg. Mindig is sovány voltam, nagyon sokszor bántottak meg emiatt, de mégis 13 éves korom óta van kapcsolatom. Volt hogy nekik sem mindig tetszett hogy ilyen sovány vagyok mondták egyek már többet, de önmagamért szeretnek, nem zavarta őket hogy sovány vagyok. Ne törődj velük. Ha valaki szeretni fog nem csak azért ahogy kinézel, hanem a személyiségedért.
2010. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hát de ki szeret bele egy soványba? Amúgy az a probléma, hogy nem hízom, pedig mindenki mondja, hogy rengeteget eszem. Egyszerűen wgy deka se jön föl rám."


Ez elég érdekes, a fiúk többsége mindig azzal jön, hogy neki nem kell túlsúlyos lány.

2010. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 20 évesen is "sovány" meg "kórosan vékony" leszel, elkezdhetsz aggódni. 14 évesen még nincs miért. Fejlődsz.
2010. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hááát... felszedhetnél 5-6 kg

de ez majd változik még mert még csak 14 vagy

2010. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
pár év, és igen, nem kell csinálnod semmit. a kortársaid komolytalanok, így én nem adnék a véleményükre.
2010. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy lány minél vékonyabb és kisebb :D

Nekem meg az a bajom hogy magas vagyok és normál testtömeg legalján:)

f17

2010. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!