Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a puhány srácoknak jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a puhány srácoknak jön be, ha van mit fogni egy lányon?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy van egy átlagosan sportos-izmos srác, akinek nem az extravékony csajok jönnek be... Viszont, ha van egy nem túl sportos emberke, akkor valószínűleg bejön neki egy szintén nem túl sportos lány is, vagy egyenesen inkább ilyeneket választ az igazán vékonyak helyett. Mármint itt most nem dagikról beszélek, hanem olyan egészséges idomúakról.

Lehet megcáfolni, ha valaki úgy gondolja. :)


2011. máj. 11. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a formás testet sokan összetévesztik a lötyögő hájjal ego miatt. nem mindegy melyik az amit lehet fogni.
2011. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
100%
hát én elég izomos vagyok,de nem az alapján csajozom h milyen az alkata,hanem h van e benne valami ami megfog,ami érdekel.az első amit megnézek nem a melle vagy a segge,hanem a szeme.
2011. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettő nem függ össze.

Ahogy egy sportos, extra vékony csajnak bejöhetnek a mackós pasik (pont a nagy méretei miatt, olyan "védelmező típus"), úgy egy izmos srácnak is bejöhetnek a telt, nőies, markolászni való idomok.


Személyes megfigyeléseim szerint: az ellentétek vonzzák egymást. Legfeljebb régi házasoknál látni olyat, hogy mindketten puhány alkattal rendelkeznek, mert szépen átvették egymás szokásait, ellustultak, és ugyanazt eszik.


Egyéb esetekben a mackós pasik szinte mindig törékeny lányokkal vannak, a vékony, magas, atlétikus srácok meg a bögyös-faros, homokóra alakú csajokkal vannak együtt.

Két ilyen puhább alkatot ritkán látni együtt fiatalok között.

2011. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemvagyok egy izomgép :D de én a soványabb lányokat szeretem(de nem az anorexiás kategóriát már)
2011. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sportos izmos testalkatú srác vagyok és csakis sportos csajt tudok elképzelni magam mellé. Rosszul leszek a zsírtól, és talán mégjobban a lustaságtól és a 0 akaraterőtől.
2011. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem csak a puhányoknak,tapasztalat..voltak olyan csávók akik nekem udvaroltak hogy hajaj :D
2011. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez mindenképpen így lenne. Ismerek izmos, sportos pasikat, akiknek határozottan ducibb (és nem az itt husisnak titulált 50 kiló körüli) barátnőjük, feleségük van. Sokszor van úgy, hogy hasonló testalkatúak jönnek be egymásnak, de nem feltétlenül.

Fordítva is merem ezt állítani. Én nőként soha nem tartoztam igazán a kövér kategóriába, sőt általában inkább mindig vékonyabb voltam, mégis a nagyobb darab pasik tetszettek, akiken van jó adag hájacska, amibe bele lehet markolni, főleg a pocijukon. :)

2011. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor már be tudom magam legalább sorolni a puhányok közé, mert ugyan szép széles vállam van és tekintélyt parancsoló fellépésem, de van pocakom, magyarán némi hájam.

Ameddig kockás volt, akkor is a husi csajok jöttek be, csak mostmár Én nem jövök be Nekik, mert olyanok mint Te.


A másik dolog, hogy nem ez a puhányság, de majd megérted, ha kicsit érettebb leszel.

2011. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. de tényleg. :)

nem sokszor van ilyen, de most tényleg számomra hasznos válaszokat kaptam különböző típusú egyénektől... :)

2011. máj. 11. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!