Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen kétszínű a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kétszínű a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés

Beszélgettem a haverjaimmal, és szóba került, hogy kinek milyen nő tetszik - itt szigorúan a külsőre kell gondolni.

És mindegyik azt mondta, hogy "ez a lány kéne egy éjszakára, de semmi több, mások előtt nem vállalnám fel soha".


De miért nem? Ha nekem tetszik valaki külsőre, akkor nem érdekel, hogy mások mit mondanak róla, mert a lényeg, hogy nekem tetsszen.


Ti mit gondoltok erről a kérdésről?


2010. dec. 22. 00:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem értem, ugyanis azon lányok személyiségéről, akikről beszéltünk, semmit sem tudunk.
2010. dec. 22. 10:08
 12/27 anonim ***** válasza:
ez olyan minthogy 'tetszenek a ducibb nők, de szégyen velük mutatkozni'. nem?
2010. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:54


Nekem is tetszenek a husi nők, sőt. Az ideáljaim.

Mások véleményére meg magasról teszek. Hogy kivel mutatkozom és kivel nem az az én döntésem. Szerintem aki az ízlése miatt lenéz másokat, az nem intelligens ember. Én sem néztem le soha senkit azért, amilyen társat választott saját magának.

2010. dec. 22. 11:58
 14/27 anonim ***** válasza:
Épp azért hoztam fel ezt a sokszor emlegetett témát.A duci nőket. Azt én sem értem, ha valakinek tetszenek a husosabb nők és még sem járnak velük, mert szégyellik társaság előtt.... Ezt valahogy nem tudom felfogni, hogy miért ad mások véleményére- ha neki ez tetszik, akkor az a fontos nem? Ne mások véleményére adjon.
2010. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

itt nem arról van szó, mert az tetszik nekik (duci nők kedvelői)


itt arról van szó hogy sok fiú ha meglát egy arcra ronda csajt, de a teste az bombajó, akkor arra azt mondja hogy egy éjszakára max. ugyanígy azzal is aki eleve hülyének néz ki (ízlésficamos csajokra pölö)

2010. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ja akkor vegyük azt, hogy elvesz feleségül egy teljesen átlagos csajt , vagy esetleg ducit ahogy fentebb említettem , közbe meg az olyan tökéletes testű plázacicákra veri meg csorog érte a nyáluk? így gondoltad?
2010. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy a férfiak többsége miért vonzódik olyan nőkhöz, akik mások előtt nem vállalna fel.
2010. dec. 23. 14:19
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem hogy ezt sosem fogod megérteni.

Lényeg annyi hogy az ilyen bombatestű nők nem mindig észlények, és melyik férfi akarna felvállalni egy olyan csajt akinek az értelmi szintje megakadt a "cukcsi, szemcsi" szinten? Ugyanez a helyzet a ronda arcú bomba testű nőkkel.


Ha én megyek az utcán és látok egy jó mellű jó seggű csajt, de ronda az arca vagy sugárzik belőle a hülyeség, akkor csak megjegyzem hogy "ezt szúrnám" ami egyenlő azzal hogy csak egy éjszakára kéne max.

2010. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
De én nem feküdnék soha olyan nővel, akit mások előtt nem vállalnék fel.
2010. dec. 23. 16:20
 20/27 anonim ***** válasza:
Igen, mert nő vagy, és ezt sosem fogod megérteni.
2010. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!