Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen kétszínű a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kétszínű a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés

Beszélgettem a haverjaimmal, és szóba került, hogy kinek milyen nő tetszik - itt szigorúan a külsőre kell gondolni.

És mindegyik azt mondta, hogy "ez a lány kéne egy éjszakára, de semmi több, mások előtt nem vállalnám fel soha".


De miért nem? Ha nekem tetszik valaki külsőre, akkor nem érdekel, hogy mások mit mondanak róla, mert a lényeg, hogy nekem tetsszen.


Ti mit gondoltok erről a kérdésről?


2010. dec. 22. 00:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem a szerelemről beszélnek.
2010. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
67%
Aha. ezért lettem lezbikus
2010. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
mindenki válogatós, de ha nekem tetszik valaki, akkor nagyon nem tud senki más véleménye érdekelni, pláne ne más mondja meg, hogy kivel legyek, kivel ne. Véleményt meghallgatom, de a kioktatást utálom. Én eddig mindenkit felvállaltam, és ezután is felfogom. Annak mi értelme, ha szeretünk valakit, de nem árulhatjuk el senkinek, talán még a haverjainknak sem? H*lyeség. f
2010. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ezt pl én sem értettem sose.

Ott már tényleg nem a szerelemről van szó. ha nem akarja felvállalni mások előtt...

2010. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

J válasza


Rossz társaságba keveredtél.

2010. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért? Mert csak testi vonzalmat érez iránta.

Például én nem vállalnám fel a csajom hogyha egy plázacica lenne bazinagy csöcsökkel, mert hiába jó a teste, ha agyilag nulla.

Ezért mondják a fiúk/férfiak hogy csak egy éjszakára kéne.

2010. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
mert csak egy éjszakára kell nekik, mert jó a teste,viszont lehet hogy egy ostoba egy nőszemély, ezért nem vállalnák fel, hiszen a férfiaknak is fontosak egy kapcsolatban, a lány belsőértékei...:D:D:D
2010. dec. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A férfiak? A lányok 100%-a ilyen, egy csúnya pasit nem vállalnátok fel mások előtt.
2010. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De én kizárólag a külsőről beszéltem.
2010. dec. 22. 09:06
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A fenti hozzászólók is a külsőről beszélnek.

Mikor az ember felvállalja a másikat, akkor az azt jelenti, hogy ők ketten vannak, kialakulhat egy kapcsolat. És ezt mások tudtára is adják a felvállalással.

De mivel ezt nem akarják, így azt mondják, hogy egy éjszakára elmenne, mivel ebben csak a külsőségek vannak.Semmi felvállalásra nincs szükség, hiszen csak a testi vágyait akarják kielégíteni egy olyan lányon, aki szerintük ennyit ér meg. értem?

2010. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!