Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire fontos a pénz?

Figyelt kérdés
elég szegény lány vagyok és ez sokszor fusztrál, akkor is ha fiúkkal akarok ismerkedni.(most van barátom) de mások előtt is egyszerűen szégyenlem a szegénységemet. a külsőmmel semmi gondom. egyszerűen zavar, hogy másoknak annyi mindenük van, nekem meg szinte semmim. zavarba is jövök, ha mások félvállról megemlítik, hogy megint vettek egy új ruhadarabot, itt vagy ott voltak nyaralni. tudom, hogy nem minden a ruha, én nayon igényes is vagyok, de azért a fiúknak is jobban tetszik egy változatosan öltözködő lány, nem? (21 éves egyetemista)
2009. jan. 23. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
butasagokat beszelsz, te tulzod el a dolgokat. Mas eszre se venne, de te ragod magad rajta. Amugy meg ha zavar, tegyel ellene. En 18 eves korom ota magamra keresek, en is szegeny csaladbol szarmazom, nem is Mo-n szulettem, sose kaptam szep cuccokat, en is egyetemre jarok, dolgozok is mellette es senki nem is tudna megmondani, hogy milyen csaladbol szarmazom. nem kell ahhoz draga ruhat venni, hogy jol oltozz, csak egy kis stilus kerdese. Ezen csak te tudsz valtoztatni, fogadd el, ahogy vagy, vagy valtoztass rajta, ha teged zavar, de ne azt kerdezd, a fiukat zavarja e...valpjaban teged zavar, hogy noncs uj ruhad, nemde?
2009. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én lány vagyok, és én sem úszkálok a milliókban, de szerintem nem számít a fiúknak a pénz, legalább is én még nem találkoztam olyannal, akinek számítana :) Na igen, és én is zavarba jovok, amikor mások egész napokon át azt mesélik, hogy hol voltak kirándulni, de már kezd nem érdekelni!!! Ezek az emberek hamar kiélik magukat, megúnják az életuket és nem lesz életcéljuk, nem tudnak majd semminek sem orulni.... Szóval ezen ne bánkódj!!!

Udv :)

2009. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a szempontból egyáltalán nem fontos. Inkább abból a szempontból, hogy amikor ajándékot veszek a barátnőmnek, akkor ne gondoljon arra, hogy ő nem engedheti meg magának azt, hogy nekem drága ajándékot vegyen és ne érezze magát sem kényelmetlenül, sem lekötelezve.
2009. jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. természetesen én is dolgozom egyetem mellett, csak gondoltam ezt nem szükséges leírnom. suli melett viszont nem tudok nagyon sokat keresni, ami szerintem egyértelmű.
2009. jan. 24. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!